Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arka Logo Boya veya Kaplama Yardım Lütfen

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında eneserol tarafından paylaşıldı.

1. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Arkadaşlar Leonumun bagaj kapağını açmayı sağlayan logonun bulunduğu siyah kısımları (yani "S" nin kenarları ve içinde kalan siyah alanları) kırmızı yapmak istiyorum. Belki ufak bir detay ama hoş duracağını düşünüyorum. Bu uygulamayı daha önce yapan var mı varsa ne tür bir yol izledi paylaşırsa çok sevinirim

2. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Bence boyamak yerıne kaplatma yaptırkı sonra sıkıldıgın zman geri dönüşü olsun ;)

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Evet bence de mantıklısı o ama işte bu uygulamayı yapan bir yer önerisi olan veya kendi yapmış arkadaşlar varsa nasıl yaptıklarını öğrenmek istiyorum çünkü hareketli bir aksam sökülmesi takılması nasıl oluyor

4. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
  5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    nacizane fikrimi söylüyorum kırmızı sadece ora ile sınırlı kalacaksa sırıtır diye düşünüyorum..çünkü beyaz araçta diğer kalan yerler sihah ile çalışılmış olduğu için..bir aykırılık olabilir..bizden bir arkadaş ön logosunu söküp yapmıştı hatta resimlerini de paylaştı..yapması kolay..söküp..s harfini kağıt bant ile kaplayıp geri kalan kısmı sprey ile boyaya bilirsin..ucuz spreye girme ..15 20 liralık akrilik olmazsı lazım çok güzel spreyler var..onu tavsiye ederim

6. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
  7. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Aynen katılıyorum varol abıye :eek:key:

8. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    doğru söylüyorsunuz da aracın arka kısmında başka siyah alan yok hem stoplarla hem tampon bölgesindeki reflektörle uyum sağlayacağını düşündüm

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    enes düşüncen güzel..ama müsade edersen..espri katarak benzetme yapmak istiyorum...kırmızı olursa

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bence gerek yok.. :)

Sayfayı Paylaş