Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka lastiklerde sürtünme.

Üstadım ps i unut sen max umum normal zamanlarda 31 bar araç dolu olduğunda (bagaj ve arka koltukta 3 kişi) 35 bar bas. eğer lastik yanaklarında aşıntı ve törpülenme var ise bir rot balansçıya git kaster kamberini ölçtür rot balans yaptır ve uygun ebatlarda lastiklerinin olup olmadığını öğren o arada da amortisörleri kontrol ederler

41 ps mi ? Sen şu lastik basınçlarını hele bir 31 bar yap Kadir üstadım ondan sonra da herhangi bir serviste arka amortisörlerini kontrol ettir, yağ sızıntısı var mı , amortisör toz lastikleri sağlam mı ve en önemlisi helezonlarda kırık falan var mı ?

Valla Mert üstad haftaya salı Ankarada olacam gösterecez artık ataya yada sitenin sponsoru olduğunu öğrenmiş olduğum efem otomotive.

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

Üstadım ps i unut sen max umum normal zamanlarda 31 bar araç dolu olduğunda (bagaj ve arka koltukta 3 kişi) 35 bar bas. eğer lastik yanaklarında aşıntı ve törpülenme var ise bir rot balansçıya git kaster kamberini ölçtür rot balans yaptır ve uygun ebatlarda lastiklerinin olup olmadığını öğren o arada da amortisörleri kontrol ederler
Lastik ebatları 205/55/16 jantı orjinalse lastikte orjinal ölçüdedir diye düşünüyorum, balans ve rot ayarını alır almaz yaptırmıştım usta aşınma var bunda sonra olmaz demişti. Yarın 34 e çekeyim o zaman her zaman yüklü olmasada genelde yüklü oluyor.

Geri
Üst Alt