Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

arka lamba yanmıyor (çözüldü)

Konu, 'Cordoba' kısmında Yavuz51 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yavuz51

Yavuz51 SCW Üyesi

81
    81
    18
    cordobamın sağ arka lambanın yanmadığını fark ettim başladım arka bagaj kapağını sökmeye lamba
    yı değiştirdim sağlam kablo koruyucuyla oynadığım zaman yanıyor bagajı kapatınca sönüyor kablo koruyucuyu söktüm baktım bütün kabloları kesip tekrardan bantlamışlar park sensörüne hat çekmişler kablo koruyucu da dibinden koparmışlar
    internette cordoba bagaj kablo koruyucu diye arattırıyorum parça namına hiç birşey yok nasıl tedarik edebilirim...

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    bagaj arka stoplar tesisat kaplosu var pressli orjınal.pressli kablonun içinde kopukluk vardır muhtemelen.nerde bu kablo dersen !! stoplardan, bagaj kapağın köşesnden girer ...servisde var 150 liraya yakında parçanın fiyatı var.

3. Yavuz51

Yavuz51 SCW Üyesi

81
    81
    18
    @kirlisakal kardeşim yarın resimlerini çekip atsam parçayı sipariş edebilrmiyiz ?

4. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    sen çek ..parça kodunu buluruz servisten sipariş ederiz sıkıntı yok

5. Yavuz51

Yavuz51 SCW Üyesi

81
    81
    18
    Eyvallah kardeşim tesekkür ederim
    [doublepost=1456471568,1456433333][/doublepost]
    @kirlisakal Resimleri ekledim kardeşim üst tarafın kabloların hepsini kesip tekrardan bantlamislar herşey çalışıyor sadece arka sağ lambanın birisi yanmiyor

Ekli Dosyalar:

6. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    doğru düşündüğüm kabloymuş..benım cordobayı ilk aldığımda da sıkıntı vardı.komple tesisat kaplosunu değiştirdim aynı resimdeki gibi ..o zaman 85 liraya değişmişti en son.150 yi gecmez...akşam parça kodunu ücretini söliyim.

Bunu beğendi. Yavuz51 bunu beğendi.
  7. Yavuz51

Yavuz51 SCW Üyesi

81
    81
    18
    Kabloyu kendim soktum yeniledim sabah deneyip sonucu göreceğim yanlız kablonun bir ucu soketten çıkıyor diğer ucuna girmiyor o kabloyu nereye bagliyacagimi bilmiyorum acaba diğer cordobalardada aynimidir

Ekli Dosyalar:

8. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    aynıdır farklılık yoktur.kablo tek, presslibir bütündür.bu arada programı açamıyorum pcimde sıkıntı var.yardımcı olamıcam kusura bakma...servis gerekeni soyleyecektir

9. Yavuz51

Yavuz51 SCW Üyesi

81
    81
    18
    Bende unuttun diye düşünmüştüm kardeşim bu kabloyu yarın deniyeyim olmazsa mecburen parçayı sipariş edecegiz
    [doublepost=1456657735,1456612629][/doublepost]@kirlisakal kablo olmadı bir yerde yanlış bağlantı yapıyorum herhalde bir elektrikciye göstereyim olmazsa kablonun fiyatını ogrenebilirmisin?

10. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    öğreniriz...umarım çözüme kavuşursunuz

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş