Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka lamba yanmıyor (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yavuz51

Kayıtlı Üye
cordobamın sağ arka lambanın yanmadığını fark ettim başladım arka bagaj kapağını sökmeye lamba
yı değiştirdim sağlam kablo koruyucuyla oynadığım zaman yanıyor bagajı kapatınca sönüyor kablo koruyucuyu söktüm baktım bütün kabloları kesip tekrardan bantlamışlar park sensörüne hat çekmişler kablo koruyucu da dibinden koparmışlar
internette cordoba bagaj kablo koruyucu diye arattırıyorum parça namına hiç birşey yok nasıl tedarik edebilirim...

cordobamın sağ arka lambanın yanmadığını fark ettim başladım arka bagaj kapağını sökmeye lamba
yı değiştirdim sağlam kablo koruyucuyla oynadığım zaman yanıyor bagajı kapatınca sönüyor kablo koruyucuyu söktüm baktım bütün kabloları kesip tekrardan bantlamışlar park sensörüne hat çekmişler kablo koruyucu da dibinden koparmışlar
internette cordoba bagaj kablo koruyucu diye arattırıyorum parça namına hiç birşey yok nasıl tedarik edebilirim...
bagaj arka stoplar tesisat kaplosu var pressli orjınal.pressli kablonun içinde kopukluk vardır muhtemelen.nerde bu kablo dersen !! stoplardan, bagaj kapağın köşesnden girer ...servisde var 150 liraya yakında parçanın fiyatı var.

bagaj arka stoplar tesisat kaplosu var pressli orjınal.pressli kablonun içinde kopukluk vardır muhtemelen.nerde bu kablo dersen !! stoplardan, bagaj kapağın köşesnden girer ...servisde var 150 liraya yakında parçanın fiyatı var.
@kirlisakal kardeşim yarın resimlerini çekip atsam parçayı sipariş edebilrmiyiz ?

sen çek ..parça kodunu buluruz servisten sipariş ederiz sıkıntı yok
Eyvallah kardeşim tesekkür ederim
[doublepost=1456471568,1456433333][/doublepost]
sen çek ..parça kodunu buluruz servisten sipariş ederiz sıkıntı yok
@kirlisakal Resimleri ekledim kardeşim üst tarafın kabloların hepsini kesip tekrardan bantlamislar herşey çalışıyor sadece arka sağ lambanın birisi yanmiyor

Ekli dosyalar

• 20160226_082010.jpg
    20160226_082010.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 44
  • 20160226_081949.jpg
    20160226_081949.jpg
    983.9 KB · Görüntüleme: 40
  • 20160226_081928.jpg
    20160226_081928.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 37
Eyvallah kardeşim tesekkür ederim
[doublepost=1456471568,1456433333][/doublepost]
@kirlisakal Resimleri ekledim kardeşim üst tarafın kabloların hepsini kesip tekrardan bantlamislar herşey çalışıyor sadece arka sağ lambanın birisi yanmiyor
doğru düşündüğüm kabloymuş..benım cordobayı ilk aldığımda da sıkıntı vardı.komple tesisat kaplosunu değiştirdim aynı resimdeki gibi ..o zaman 85 liraya değişmişti en son.150 yi gecmez...akşam parça kodunu ücretini söliyim.

doğru düşündüğüm kabloymuş..benım cordobayı ilk aldığımda da sıkıntı vardı.komple tesisat kaplosunu değiştirdim aynı resimdeki gibi ..o zaman 85 liraya değişmişti en son.150 yi gecmez...akşam parça kodunu ücretini söliyim.
Kabloyu kendim soktum yeniledim sabah deneyip sonucu göreceğim yanlız kablonun bir ucu soketten çıkıyor diğer ucuna girmiyor o kabloyu nereye bagliyacagimi bilmiyorum acaba diğer cordobalardada aynimidir

Ekli dosyalar

• 20160227_221649.jpg
    20160227_221649.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 22
  • 20160227_221718.jpg
    20160227_221718.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 17
aynıdır farklılık yoktur.kablo tek, presslibir bütündür.bu arada programı açamıyorum pcimde sıkıntı var.yardımcı olamıcam kusura bakma...servis gerekeni soyleyecektir

aynıdır farklılık yoktur.kablo tek, presslibir bütündür.bu arada programı açamıyorum pcimde sıkıntı var.yardımcı olamıcam kusura bakma...servis gerekeni soyleyecektir
Bende unuttun diye düşünmüştüm kardeşim bu kabloyu yarın deniyeyim olmazsa mecburen parçayı sipariş edecegiz
[doublepost=1456657735,1456612629][/doublepost]@kirlisakal kablo olmadı bir yerde yanlış bağlantı yapıyorum herhalde bir elektrikciye göstereyim olmazsa kablonun fiyatını ogrenebilirmisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt