Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka koltuk tavan lambası...

2015ibiza

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ibizama arka koltukta aydınlatma olmadığı için şerit led aydınlatma yaptim tavana...gayetde güzel oldu yeterli aydınlatmaya da aldım... aynı on taraftaki lamba ile beraber yanıp sönüyor yavaş yavaş sönüyor... kapılara bağlı açılıp kapanıyor isterseniz ön ile birlikteyiz kendiniz içerden alabiliyorsunuz... resim yükleyeceğim ama beceremedim yardımcı olursanız tesisatı nerden geçirdim nasıl oldu paylaşmak isterim... bu arada filmde taktım camlara kilifdabgecirdim koltuklara... şimdide gündüz leri çalışmalarım var onlar içinde yorum istiyorum... :)

Arkadaşlar ibizama arka koltukta aydınlatma olmadığı için şerit led aydınlatma yaptim tavana...gayetde güzel oldu yeterli aydınlatmaya da aldım... aynı on taraftaki lamba ile beraber yanıp sönüyor yavaş yavaş sönüyor... kapılara bağlı açılıp kapanıyor isterseniz ön ile birlikteyiz kendiniz içerden alabiliyorsunuz... resim yükleyeceğim ama beceremedim yardımcı olursanız tesisatı nerden geçirdim nasıl oldu paylaşmak isterim... bu arada filmde taktım camlara kilifdabgecirdim koltuklara... şimdide gündüz leri çalışmalarım var onlar içinde yorum istiyorum... :)
eline sağlık görmek isteriz tabii ki ...önce fotografların megapikselini düşütoyrsun buyuk dosya kabul etmez.yorum yazdığın pencerenin aşağıda dosya yükle var tıkla yüklendikten sonra kücük resim buyuk resim butonları cıkacak tercihini yaparsın 1 sefer üstüne tıkladıktan sonra resim otomatik yorum içine atar.....

eline sağlık görmek isteriz tabii ki ...önce fotografların megapikselini düşütoyrsun buyuk dosya kabul etmez.yorum yazdığın pencerenin aşağıda dosya yükle var tıkla yüklendikten sonra kücük resim buyuk resim butonları cıkacak tercihini yaparsın 1 sefer üstüne tıkladıktan sonra resim otomatik yorum içine atar.....

peki hocam nasıl kucultecegiz megapixeli... :) derken bi program buldum boyutunu 90 KB ta kadar düşürdüm ama yine hata veriyor.. .

Son düzenleme:
paintte aç ctrl+w yap %50 düşür kaydet sonra siteye ekle:D

bende dip lens kullandım arka tavanı kaldırdım hiç acımadan deldim :) gayet güzel oldu ama ışık patlıyo arada :D

Fotoğraf atarmisin bende istiyorum

16 cdf 48
ba4ea93eb2c46014abe3c09ec2920e2b.jpg

valla onun için önce akşam olmalı ve dip ampülü değiştirmem lazım patladı =) yanmıyor şu anda alamadım bi ampül aylar oldu :D olunca atarım hemen

Geri
Üst Alt