Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka Koltuk ortası Kolçak

emreee86

Kayıtlı Üye
herkese hayırlı günler .. aracımın arka koltuk ortasına Kolçak yaptırmayı düşünüyorum estetiği bozar mı ? Düşüncelerinizi almak istedim. Allah a emanet olun hayırlı Bayram'lar

bence gereksiz araç servisten çıktığı kadar orjinal ve sağlam olmuyor görüntüyüde bozar tahminimce sonradan öne takılanlar çok kaba duruyor şahit olduğum araçlarda

Donamımı yüksek araçlarda hala arka koltuğa koymuyorlar ya helal olsun valla. Tamam baz donanıma koyma ama diğer donanımlara koy ya da opsiyon yap kardeşim.

Donamımı yüksek araçlarda hala arka koltuğa koymuyorlar ya helal olsun valla. Tamam baz donanıma koyma ama diğer donanımlara koy ya da opsiyon yap kardeşim.
opsiyon olarak fr da var 500 tl ama style da varmı bilmiyorum benim aracım fr plus paket geliyor onda var dedi satış danışmanı seatin sitesinde araç oluşturmaya girerseniz orada da görünüyor.

benim aracın koltuklarında herhangi bir opsiyon yok yani standart versiyon ama arka kol dayama orjinalden var. seat bunu neye göre koyuyor anlamadım doğrusu.

Demek koyuyorlar. Güzel birşey...
aynen bencede güzel.arkada yolcuları düşünmek lazım belki saçma gelebilir ama sırf arka havanlırma yok ve orası odun gibi diye astra dynamic otomatik araçtan vazgeçtim.Sen anahtarsız giriş çalıştırma ve şerit takip asistanı gibi birçok özellik koy ama arkadaki yolcuları düşünme.odun gibi boş dursun artı bagajıda leondan küçüktü 2,5 aylık bebeğim var artık polom yetmiyordu bagaj hacmi olarak.FR çok mantıklı geldi

Geri
Üst Alt