Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka koltuğun altındaki tümsek

brtgdgn

Kayıtlı Üye
Arka koltuğun ortasında alt kısmında yani ayakların koyulduğu yerde bi tümseklik var o nedir , ne işe yarar :) Arka koltukla işim olmuyor fakat genelde oturanlar herzaman sorun yaşıyor :) Bunun ne işe yaradığını ne olduğunu çok merak ediyorum bu konu hakkında bilgi verirmisiniz acaba :)

Bu çoğu araçta vardır zaten, aracın şasesi o şekilde ondan. Zaten o tümsek boydan boya, önde vites topuzunun ordan arkaya kadar..

Bende egzos borusu diye biliyorum. arkadan çekişli araçlarda da şaft geçiyor. egzoslar kenarlardan geçiyor

Peki o tümseğin o kadar yüksek olması mı gerek ya :D diğer araçlarda daha alçak oluyor :D

farkındaysanız bizim araçlar çok alçak çoğu araca göre ekzos boruları ordan geçsin diye onu kaldırmıyorlar... bazı firmalara kaldırdı mesela yeni yarislerde yok güzel duruyor ancak bu seferde araç yüksek...

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim :) bu konuda aydınlatmanız iyi oldu :eek:

farkındaysanız bizim araçlar çok alçak çoğu araca göre ekzos boruları ordan geçsin diye onu kaldırmıyorlar... bazı firmalara kaldırdı mesela yeni yarislerde yok güzel duruyor ancak bu seferde araç yüksek...

aynen katılmaktayım :D

sanırım bı honda cıvıclerde yok o tumsek yanlıs hatırlamıosam gercektende cok rahatsız edıcı ama yapcak bsey yok:)

10 aydır biniyorum hiç arkaya bakmadım ve binmedim dikkat de etmedim hiç . Sabah ilk işim bir bakmak olacak nasıl bir tümsek var.

Geri
Üst Alt