Arka kelebek camındaki SCW sticker ı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Arka kelebek camındaki SCW sticker ı

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
rüzgarın azizliği sonucu büyük sticker elimden uçtu ama küçük olanları arka kelebek camlara yapıştırdım... bu da resmi...

LeonRider

Kayıtlı Üye
:) SCW araçları artık kendini daha da belli edecek bu yolda gördüğümüz araçları ve sahiplerini daha rahat tanımamıza yardımcı oluyor....:eek:key:

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
evet Serhat kardeş... ama izmirdeki gördüğüm bütün leonlara bakıyorum... henüz bir SCW liye rastlayamadım... izmir de SCW tanıtmak için neler yapılabilir diye düşünüyorum...

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bende bu stickerdan istiyorum. Güzelmiş bu çevresinde iğrenç Leon silüeti yok :)

my_gisu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim anlamadığım seat *** diye bi forum da var, burası da var. oraya üye olan buraya da üye aynı şekilde.oranın stickerları var bnm arabamda mesela. sitelerin dizayna varana kadar her şeyi aynı ama bir *** die sadece sessiz harflerinin geçtiği bir kelime kullandığm zaman otomatik olarak *** olarak çıkıyor. acaba nedenini öğrenebilmem mümkün müdr? :S

kfy

Administrator
ali....kardeşim dememde sakınca yok sanırım...SCW yaz bakalım senin telaffuz ettiğin yerde FENERBAHÇE'mi yazıcak

kfy

Administrator
evet Serhat kardeş... ama izmirdeki gördüğüm bütün leonlara bakıyorum... henüz bir SCW liye rastlayamadım... izmir de SCW tanıtmak için neler yapılabilir diye düşünüyorum...
izmir'de organizasyon yapmak...sizlerin desteği ile.

PATRON

Administrator
Alper abimize tekrardan sticker gönderdim rüzgarın azizliği bu sefer yemedi güle güle kullansın :D

24

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim anlamadığım seat *** diye bi forum da var, burası da var. oraya üye olan buraya da üye aynı şekilde.oranın stickerları var bnm arabamda mesela. sitelerin dizayna varana kadar her şeyi aynı ama bir *** die sadece sessiz harflerinin geçtiği bir kelime kullandığm zaman otomatik olarak *** olarak çıkıyor. acaba nedenini öğrenebilmem mümkün müdr? :S
Ali kardeşim sen şuanda doğru yoldasın oyüzden ben seni tebrik ederim...

Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum...