Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arka Kapı Kartonundan gelen ses...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında samuel-beto tarafından paylaşıldı.

1. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Arkadaşlar merhaba bu sabahtan beri sağ arka kapı kartonundan gıcırdama sesleri gelmeye başladı bu beni fazlasıyla rahatsız ediyor bugüne kadar yoktu böyle bir ses bugün başladı acaba mevsim dolayısıyla genleşme falanmı yaptı yoksa başka bir sorunmu var? daha önce yaşayan çözümünü bilen arkadaşlar varsa yol gösterirse sevinirim...

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hava şartlarındandır diye tahmin ediyorum kışın bizim araçlar için biraz eziyetli geçiyor :) ama aracın garanti kapsamındaysa servisine götürüp iyileştirme yaptırabilirsin

3. ismailmee

ismailmee SCW Üyesi

56
    13
    8
    sag arka tarafa cok oturmadım ama bı kere gectıgımde bendede gelıodu sonra 18 ınc jant ve 5 cm yay lar vardı orjınal yaya gecırdım tekrardan arabayı o ses gıtı bende tr asfaltlarında araba kulanıosan zamanla o seslerı duycaksın:D

4. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    plastik aksamlarına badem yağı sürelim bu havalarda

Bunu beğendi. habildinar bunu beğendi.
  5. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    benımde sol on kapıdan gelıyor ses servse goturmeyı dusunuyorm sıfır arabadakı bu ses benı cıldırtmaya başladı. karlı havada kapı buz tutmus bende zorladım acmak ıcın acaba ondanmı oldu fitiller sağlam ama oynama yok varmı bılen neden gelıyor bu ses

6. Breathe_

Breathe_ SCW Üyesi

30
    4
    8
    aynı ses bende de geliyor. Önce debriyajdan geliyor sandım çok korktum. Ama sonra arkadan geldiğini anlayınca artık çok önemsemiyorum. Hava çok soğuk olunca olan bir durum. Geçiyor zamanla.

7. Tolgahan Kazan

Tolgahan Kazan SCW Üyesi

2
    0
    1
    bende de var ve gerçekten çıldırtıcı bir ses sıfır araba bu...servise götürmeyi düşünüyorum ,eger havaların düzelmesiyle herhangi bir değişiklik olmazsa.

8. alpturan41

alpturan41 SCW Üyesi

91
    1
    8
    bende de var ama daha yeni çıktı bu hafta ilk kez duydum tarif ettiğiniz sesi ve her seferinde dinliyorum çok hafif bozuk yolda bile çıkıyor epey sinir bozucu daha soğuk havalarda yapmadı şimdi yapıyor umarım kendiliğinden gecer

Sayfayı Paylaş