Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka dingil :(

Barıs abi biraz arastırdımda kamber olayını tekerin yere bastıgı dereceyi ifade eden bi terimmiş ..
sıkıntılı yanları çok diyor milet yüksek hızlarda savurma riski daha cok oluyor mesela 205 taban lastik kullanıyorsan kamberi vurunca 170 lik yeri yola basacak buda lastigin yanagını cabuk yemesine sebep olacak ayrıcada fren mesafesi uzuyormuş kamberin tek yararı görüntüsü diyor cogusu :confused:

geçmiş olsun bakınca banada öyle geldi ama su terazisi ile sol tarafla sağı karşılaştırın belki göz yanılmasıdır.

Barıs abi biraz arastırdımda kamber olayını tekerin yere bastıgı dereceyi ifade eden bi terimmiş ..
sıkıntılı yanları çok diyor milet yüksek hızlarda savurma riski daha cok oluyor mesela 205 taban lastik kullanıyorsan kamberi vurunca 170 lik yeri yola basacak buda lastigin yanagını cabuk yemesine sebep olacak ayrıcada fren mesafesi uzuyormuş kamberin tek yararı görüntüsü diyor cogusu :confused:

ben pek güvenmiyorum lastige zararı olabilir fakat frene zor olsa öyle bişey 50 60 bin liralık cviclere mersolara niye yapsınlar ? onlar bilmiyomu sanki ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

şimdi bi siteden baktım daha iyi yol tutuşu saglar diyo :)

valla olmuşken biraz belli olacak şekilde olsun fazlası zarar o zaman Barış:)

sağolasın caner abi bakacamda bi fırsat bulamıyorum yoksa aklımda yani

Geri
Üst Alt