Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka difüzör'ümü çaldılar

Ekli dosyayı görüntüle 14391 arkadaşlar 1 hafta önce aldığım aracımın arka difüzör'ünü avm otoparkında çaldırdığımı düşünüyorum. Hemen farkedemedim eve otoparka aldığımda farkettim ama sabah çok ii hatırlıyorum vardı
Sizden ricam sizce bunu nasıl halledebilirim. Bildiğiniz parçacı varmı acaba. Moralim çok bozuk birkaç yere baktım ama yok yok yok En son çere Anadolu yakası erya olcak ama tek o parça varmı sorcam.

İşin tadını iyiden iyiye kaçırdılar. Marka araçların jant göbeğini çalarlar, far yıkama kapaklarını çalarlar şimdi de difüzör. Söyleneecek o kadar şey var ki. Ama burada maalesef üsluba dikkat etmek durumundayız. Geçmiş olsun. Allah daha büyük sıkıntılardan korusun.

@LKTN allah razı olsun.
Avm yönetimine gittim bir saat önce mahkeme kağıdı gerekiyormuş Şaka gibi dimi. Aman zorluk çıkartalım kötülük yapana çanak tutalım bize B.k sürülmesin mantığı yerleşti artık her yere. Allah hepimizi doğru insanlarla karşılaştırsın inş.
Erya'ya gidicem bakalım

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Ekli dosyayı görüntüle 14391 arkadaşlar 1 hafta önce aldığım aracımın arka difüzör'ünü avm otoparkında çaldırdığımı düşünüyorum. Hemen farkedemedim eve otoparka aldığımda farkettim ama sabah çok ii hatırlıyorum vardı
Sizden ricam sizce bunu nasıl halledebilirim. Bildiğiniz parçacı varmı acaba. Moralim çok bozuk birkaç yere baktım ama yok yok yok En son çere Anadolu yakası erya olcak ama tek o parça varmı sorcam.

Düşmüş olamaz mı ?

@OMERFARUK benimde ilk aklıma gelen o oldu ama site çıkışını kamera ile baktık baya orda. Birde ona darbe almadan kendiliğinden düşecek bir parçada olduğunu düşünmüyorum. Bu sebeple o kısıma yoğunlaştım. Önceki aracındada dikiz aynamı çalmışlardı ama aynı gün farkettiğim için kameradan baktılar ve bulundu kim olduğu. Açıkcası kişi umrumda da değil allah yukarıda söylenecek söz yok. Benim derdim bu parça

@OMERFARUK benimde ilk aklıma gelen o oldu ama site çıkışını kamera ile baktık baya orda. Birde ona darbe almadan kendiliğinden düşecek bir parçada olduğunu düşünmüyorum. Bu sebeple o kısıma yoğunlaştım. Önceki aracındada dikiz aynamı çalmışlardı ama aynı gün farkettiğim için kameradan baktılar ve bulundu kim olduğu. Açıkcası kişi umrumda da değil allah yukarıda söylenecek söz yok. Benim derdim bu parça
geçmiş olsun umarım bulursun aynı parçadan.

Çaktırmadan elektirikçi ahmet e git eryada bi selamımı ilet sana yardımcı olacaktır.

@kfy saol Cezmi Abi. O konularda biraz çekingenimdir ama yarın gidicem tekrar çok sıkıldım bu parçadan busefer Ahmet abinin yanına uğrycam. Çok saol abi :)
[doublepost=1487064692,1487001922][/doublepost]Evet arkadaşlar :) servis fiyatımız 275 TL.:eek: Nasıl yara vermiş şere.siz belli değil.
[doublepost=1487075983][/doublepost]:) ve mutlu son. Erya'dan aldığım fiyatın 3/1 ine doğuş oto Kartal'dan temin ettim 80 tl. Çok mutlu oldum

Geçmiş olsun tekrardan 80 tlde olsa havaya giden para ama zararın neresinden dönsen kar derler kazasız belasız kullan inşallah

Geri
Üst Alt