Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka cam silecek LEON?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratleon41

Kayıtlı Üye
selamlar herkese.2006 leonumun arka cam sileceğini bulamıyorum?kırılmış ve sadece takılan kısmı kalmış.elinde olan yada sıfır nasıl bulurum fiyatı hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler

Geçmiş olsun Murat. Yanlış hatırlamıyorsam silecek süpürge ve kol ile birlikte 80 tl civarına geliyordu. Siteden sibell nickli Erya otomotiv çalışanı Sibel hanıma ya da yine sitemizde olan Aygüv çalışanı Diesel Mustafa arkadaşımıza ulaşırsan bedeli havale ettiğinde sana kargo ederler sanırım

ben 1 ay önca falan arka sileceği değiştirdim ama makyajlının arka sileceğinden aldım 70 civarı bişiydi yanlış hatırlamıyosam ama makyajlının sileceği bi parça daha ucuz makyajsıza göre biraz üstündedir muhtemelen..

Teşekkür ederim mert abi.yiğit sağol kardeşim.kocaelide bi servis var.onlar bulamazsa sitedeki arkadaşlara ulaşırım..murat

Benim arka silecek,camın tam ortasında yuvarlak bir yeri silmeden bırakıyor..Lastik değiştirsemde bi fayda etmedi..Komple değiştirmem mi gerek benimde acaba..?

Benim arka silecek,camın tam ortasında yuvarlak bir yeri silmeden bırakıyor..Lastik değiştirsemde bi fayda etmedi..Komple değiştirmem mi gerek benimde acaba..?

abi muhtemelen sileceği gergin ve cama yapıştıran yaylardan ya da tertibattan gitmiş..muhtemelen değiştirmen gerekcek..velakin Leon için sadece lastik gelmiyo komple geliyo ön tarafa mesela..makyajlı arka silecekler de öyleymiş öğrenmiş oldum..

Sezginim daha önce sanırım lastiği değişmiş senin kinin ve takan usta ya çelik telleri ters takmış ya da kasasının en başında ki ve en sonundakini kasasını ters kastırarak sıkıştırmış. Hİç uğraşma derim 25-35 arası bir şeydi değiştir bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt