Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arka cam silecek LEON?

Konu, 'Arıyorum' kısmında muratleon41 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
    selamlar herkese.2006 leonumun arka cam sileceğini bulamıyorum?kırılmış ve sadece takılan kısmı kalmış.elinde olan yada sıfır nasıl bulurum fiyatı hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler

2. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Geçmiş olsun Murat. Yanlış hatırlamıyorsam silecek süpürge ve kol ile birlikte 80 tl civarına geliyordu. Siteden sibell nickli Erya otomotiv çalışanı Sibel hanıma ya da yine sitemizde olan Aygüv çalışanı Diesel Mustafa arkadaşımıza ulaşırsan bedeli havale ettiğinde sana kargo ederler sanırım

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    ben 1 ay önca falan arka sileceği değiştirdim ama makyajlının arka sileceğinden aldım 70 civarı bişiydi yanlış hatırlamıyosam ama makyajlının sileceği bi parça daha ucuz makyajsıza göre biraz üstündedir muhtemelen..

4. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
    Teşekkür ederim mert abi.yiğit sağol kardeşim.kocaelide bi servis var.onlar bulamazsa sitedeki arkadaşlara ulaşırım..murat

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Benim arka silecek,camın tam ortasında yuvarlak bir yeri silmeden bırakıyor..Lastik değiştirsemde bi fayda etmedi..Komple değiştirmem mi gerek benimde acaba..?

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    abi muhtemelen sileceği gergin ve cama yapıştıran yaylardan ya da tertibattan gitmiş..muhtemelen değiştirmen gerekcek..velakin Leon için sadece lastik gelmiyo komple geliyo ön tarafa mesela..makyajlı arka silecekler de öyleymiş öğrenmiş oldum..

7. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Sezginim daha önce sanırım lastiği değişmiş senin kinin ve takan usta ya çelik telleri ters takmış ya da kasasının en başında ki ve en sonundakini kasasını ters kastırarak sıkıştırmış. Hİç uğraşma derim 25-35 arası bir şeydi değiştir bence

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş