Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka cam resistans ışığı

Serdar taze

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Arka cam resistans ışığını aktif hale getirdigimde çok kısa bir sure sonra yanip sönmeye başlıyor. Anlamı nedir bilemedim. Bir de yan aynaların resistansi için ayna ayar joistigini orta konumda durmasına karşın ısınmıyor. Araç cordoba 1.4 tdi stylance 2006 model. Aracı henüz yeni aldığım için bazı özelliklerini henüz kesfemedim. Yardimlarinizi bekliyorum . teşekkürler.

Memnuniyetle; ancak nasıl oluyor tarif edebilirmisiniz. Üye olmak ile aynı şey değil sanırım.

Serdar taze
Istanbul pendik
Yas; 36 - meslek; kamu
Seat cordoba 2006 model 1.4 tdi staylance arac aldım.
Seat olarak ilk aracim.
Başka sorunuz olursa memnuniyetle cevap vermek isterim ancak ben halen soruma yanıt alamadim;)

Kardeş aynı sorun bende de var bir türlü çözemedim. Kışın hava aşırı soğuk olunca dügmeye basmama rağmen rölesi çekmiyor resistans devreye girmiyor. Hafif soguklarda canar gibi çalışıyor. Alıştım böyle kullanıyorum

Kardeş aynı sorun bende de var bir türlü çözemedim. Kışın hava aşırı soğuk olunca dügmeye basmama rağmen rölesi çekmiyor resistans devreye girmiyor. Hafif soguklarda canar gibi çalışıyor. Alıştım böyle kullanıyorum
don olmuş cam tabi ki yavaşlar...araba yürürken yaparsınız daha verimli çalışır...unutmayın ne kadar elektrik donanımı kullanırsanız o kadar akü ve alternatöre yük biner

Rölenin çekme sesi resistansı açınca duyuluyor. Asıl sorun havanın aşırı soğuk olmasından ziyade rölenin çekmemesi aşırı soğukta açtıktan 10-15 dakika sonra röle çekiyor. Röle devre girer girmez buzun kalınlıgının önemi yok eritmesi 1-2 dakika

Rölenin çekme sesi resistansı açınca duyuluyor. Asıl sorun havanın aşırı soğuk olmasından ziyade rölenin çekmemesi aşırı soğukta açtıktan 10-15 dakika sonra röle çekiyor. Röle devre girer girmez buzun kalınlıgının önemi yok eritmesi 1-2 dakika
tamam röle ama soğuk havalarda don gören bir yer var o zaman..anlattıgınız olay hiç başıma gelmedi testde ettim..cordoba da elektrik başlı başına sıkıntı zaten...kronıkde olabilir bilemiyoruz benım arabada dikiz aynada bile kar durmuyor elektrikciye danışabilirsiniz

Geri
Üst Alt