Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka cam düğmeleri arızası yardım...

levent kardeşim tek yapman gereken düğmeleri söküp temizlemek içlerini. çok basit sökülürler.

söktüm abi ya.. ama bu düğmenin bastığı yer aşınmış gibi iletkenleri hep silinmiş sanki böyle oksit yapmış sonra çürümüş gibi... o yüzden yapılırmı diye şüpheye düştüm..

piyasada pas çözücü kimyasallar var, onları sık bekle hemen çalışmaz ama 1 gün sonra sıfır gibi olurlar. tecrübeyle sabittir.

söktüm abi ya.. ama bu düğmenin bastığı yer aşınmış gibi iletkenleri hep silinmiş sanki böyle oksit yapmış sonra çürümüş gibi... o yüzden yapılırmı diye şüpheye düştüm..

Elektrikçiler yapıyor :) Benim mekanik ustam 1 tel leimledi sorun çözüldü... elektrikçiler yapmak isterlerse her türlü yapabiliyorlar :) haberiniz olsun... ama bu fiyat varken elektrikçide tamir ettirmek ne kadar mantıklı bilmiyorum...

piyasada pas çözücü kimyasallar var, onları sık bekle hemen çalışmaz ama 1 gün sonra sıfır gibi olurlar. tecrübeyle sabittir.

bi deneyeyim bakalım inş olur... olmazsa sipariş ederim gelsin ya uğraşmaya değmez gibime gelio..

Elektrikçiler yapıyor :) Benim mekanik ustam 1 tel leimledi sorun çözüldü... elektrikçiler yapmak isterlerse her türlü yapabiliyorlar :) haberiniz olsun... ama bu fiyat varken elektrikçide tamir ettirmek ne kadar mantıklı bilmiyorum...

aslında farlarımızı yapan dursun var tanırsınız forumdan... ona söylesem yaparda uğraştırmak istemiyorum çocuğu... zaten hergün strese sokuyoruz şunu yapalım bunu yapalım diye :))

Bende toledoda aynı sorun olmuştu kardeşim düğmelerin yenisini al eskisi ile değiştir sorun düzelecektir.yapamam diyosan elektrikciye götür o çabucak yapar motorda arıza olsa zaten kaldıramazsın.btanen toledonun orijinalini takmaktansa boralarınkiide uyuyo ondan aldım taktım.düğmeleri değiştirdikten sonra sorun çözülecektir.

Bende toledoda aynı sorun olmuştu kardeşim düğmelerin yenisini al eskisi ile değiştir sorun düzelecektir.yapamam diyosan elektrikciye götür o çabucak yapar motorda arıza olsa zaten kaldıramazsın.btanen toledonun orijinalini takmaktansa boralarınkiide uyuyo ondan aldım taktım.düğmeleri değiştirdikten sonra sorun çözülecektir.

bende öyle düşünüyorum aslında... vw lerinkinden mi alsam bir nebze onlar daha kalitelidir gibime gelio :)

Arka 2 düğmenin birden arıza yapması ilginç, genelde elektrik sistemleri sol öndeki 4lü düğmeden devreyi tamamlarlar, bence ehil bir elektrikçiye baktırın, Seat tan anlayan olsun.

Arka 2 düğmenin birden arıza yapması ilginç, genelde elektrik sistemleri sol öndeki 4lü düğmeden devreyi tamamlarlar, bence ehil bir elektrikçiye baktırın, Seat tan anlayan olsun.

sıkıntılar düğmede çağlar abi.. nerden bilion diyeceksin ben düğmeleri söktüm düğmeyi ters çevirdim bağladım tekrardan.. bu sefer kaldırdı ama indiremedi. yani sorun tuşun bastığı zeminde...

Geri
Üst Alt