Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka cam acil bilgi acılmıyor

semerci

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba beni arabanın arka camı arka kapıdan açılmıyor sanırım arka kapı ac kapama düğmesinde elektrikte sıkıntı var ama benim bulunduğum ilçede seat servisi yok acaba burada herhangi bir tamirciye götürmelimiyim yoksa seat servisi bulana kadar beklemelimiyim

Sürücü tarafından camları kilitle tuşuna basmış olabilir misiniz farkında olmadan ?

Arka camları kilitleyen tuşu kontrol et... olmazsa sanayide oto elektrikçisi halleder...

bugün gittim sanayiye düğme bozukmuş yetkili serviste olur dediler bir düğme için yetkili servise mi gidecem tahmini fiyatları alablirmyim

tahminim tek başına degildir o tuş takım olarak degişecektir.Fiyatı da 150-200 diye tahmin yürütüyorum.

yapma ya o kötüymüş diğerlerinde hiç sıkıntı yok çünkü

bu gün babamla sırf parçacıları gezmeye aksaraya gittik, bütün düğmeler soyulduğu için hepsinin yan sanayisin aldık ve toplam 85 tl verdik çıktık :) keşke daha önce okumuş olsaydım 1 tanede alır size gönderirdim. yanlız parçacı ile baya bi sohbet ettik kartını aldık bize kargo ile yardımcı olacak istersen özelden yaz sana telefon numarasını atayım. sol 5 li grup 50 tl tekli düğmeler 15'er tl :) birde 3 teklide indirim yaptırdık 3 tanesine 35 tl verdik çıktık :) yanlız bizim kasalar farklı o nedenle fiyatlarda ufak bi fark olabilir.

tahminim tek başına degildir o tuş takım olarak degişecektir.Fiyatı da 150-200 diye tahmin yürütüyorum.

tek başına değişiyor ama emin olmamakla beraber 50 tl civarı diye hatırlıyorum, bi de işçilik tabii, bence yetkili servisi ara sipariş et gelsin kendin bile takabilirsin, olmadı sanayide bi elektrikçi halleder, yan sanayi olanlar da var sanayide biraz bulman belki zor olur ama istersen o da olur, yan sanayinin dayanıklılığı konusunda ise fikrim yok, ben 10 tl ye almıştım, çok sıkıntı olursa alır gönderirim sana, hiç çekinme, numaramı da verebilirim. [MENTION=27873]semerci[/MENTION]

Geri
Üst Alt