Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka bagaj lambası

parsef

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar uzun zamandır foruma giriş yapamıyordum internetimin olmamasından dolayı. Arabamı alalı iki ay oldu şu an 5 bin km devirdim kazasız belasız çok şükür. Geçen gün akşam bagajdan malzeme alırken ilk defa dikkatimi çekti ve bagaj ışığının yanmadığını fark ettim bu konu hakkında yapmam gereken bir şey varmı ? Servise de götüremiyorum en yakın servis 300 km uzaklıkta =/

merhaba arkadaşlar uzun zamandır foruma giriş yapamıyordum internetimin olmamasından dolayı. Arabamı alalı iki ay oldu şu an 5 bin km devirdim kazasız belasız çok şükür. Geçen gün akşam bagajdan malzeme alırken ilk defa dikkatimi çekti ve bagaj ışığının yanmadığını fark ettim bu konu hakkında yapmam gereken bir şey varmı ? Servise de götüremiyorum en yakın servis 300 km uzaklıkta =/
Aracın hayırlı ugurlu olsun muhtemelen ampul kesmiştir üzerindeki plastıgı kaldırıp bir kontrol et

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Kontrol ettim ve kablonun takılı olmadıgını fark ettım. Belkı cıkmıstır dıye kontrol ettım sagını solunu ama kablo felan yoktu.

Kablo olması lazım döşemenin arasına iyi baktınmı ?

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Son düzenleme:
Baktım ama ya yok yada araya bır yere sıkıstı göremedım

Muhakkak vardır başka türlü imkansız bu arada araç arkadan kaza yaptımı tamır gördumu yani

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Sfir araclarda bazen bu tip ufak srunlar oluyor kablo muhakkak vardr sadce takili degil yada oraya kdar uzatilmamistir yani endiselenick bi drum yok bnce her hngi bir elektrik ustasina gtr oda bir baksn derim hlledilmesi zor bir drum degldir umarim hayrli formlar dilerim dostum ayrica aracinda hayrli ugurlu olsun allahimiz kaza bela vermesin

59 FT 879

Aracın hayırlı olsun kardeşim... kablo mutlaka vardır diye düşünüyorum... muhtemelen montajını yapmamış olabilirler...

Muhakkak vardır başka türlü imkansız bu arada araç arkadan kaza yaptımı tamır gördumu yani

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Araçta kaza yok, ama sanırım serviste park sensoru taktırmıstım aracı almadan muhtemelen kabloyu takmayı felan unutmuslardır.

bagaj döşemesini sökün altına bakın :) kablo varsa illa ki oralarda bir yerlerdedir,hat gelmiyorsa da bir elektrikçi halleder onu kolayca, servise gitmesi şart değil onun için

Geri
Üst Alt