Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka bagaj kilidi

djtrk.aba

Kayıtlı Üye
Selam herkese arkadaşlar. Arka bagajım kapanmamakta kitlenmiyor ve kilit yerini tutmuyor. Bilgisi olan varsa yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler herkese

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selam herkese arkadaşlar. Arka bagajım kapanmamakta kitlenmiyor ve kilit yerini tutmuyor. Bilgisi olan varsa yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler herkese

Aleyküm selam, temizlenip yağlanırsa çalışır belki, öyle bir bozulma şekli görmedim :) benimki de logodan açılmıyor, 2 aydır kumandadan açıyorum. Fırsat bulup yaptıramadım

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbizamdada başıma gelmişti kilit değişti. Belki bilmediğim bir yöntemi vardır diye şansımı denemek istedim . Diğer arkadaşlardan bilmediğimiz bir yöntem çıkma ise -300tl gibi görünüyor

Geçmiş olsun kilit sorunu açıp bakmak gerekir bazen üzerinde açmayı sağlayan metalde ki yay bozuluyor bazen komple mekanizma kilitçiye göstermekte fayda var

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt