Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka bagaj üstü spoiler için fiberci yardımı....

patrıot

Kayıtlı Üye
Arka bagaj üstüne aracın arka çizgisini bozmayacak şekilde bir spoiler planımız vardı.Sitede dıger toledo sahıplerıde bu konuya katılmışlardı.Tam üç tane fiberci ile gorustum.Hatta bır tanesıne Mevlut 911 ile beraber gıttık.Mevlut buraya daha onceden iş yaptırmıştı.Neyse sadede gelelim bu cıta için 300 tlden asagıya fıyat veren yok hatta daha yukarısını soyleyen var.

Lafın kısası fıyatı sısırmeyecek ve bızım ıstedıgımızı yapabilecek işi iyi bir usta arıyorum.Yardımcı olabilecek arkadaslara sımdıden teşekkür ederim.
Not:Site sponsorumuza daha önceden özelden yazdım.Kendilerinden bir dönüş olmadı.Bunun için sponsorumuz harıcı bır usta önermenizi rica ediyorum.

sponsorumuz efe ile görüştünüzmü mehmet?

300 mü :rolleyes: çabalarınız için teşekkür ederim öncelikle.antalyada 1 tane var oda adamın işi başından aşkın iplemiyor.takipçiyim hala ama en sonunda dayanamayıp 40milyona bi çıta alıp takıcam boyatıp..bu arada mehmet ne tarz birşey istiyoruz ? onuda bir belirleyelim.olmadı projeyi gider sorarım bir daha.site yöneticisi bir abimizin toledosunda vardı onun detaylı bi resmini bulsak

300 mü :rolleyes: çabalarınız için teşekkür ederim öncelikle.antalyada 1 tane var oda adamın işi başından aşkın iplemiyor.takipçiyim hala ama en sonunda dayanamayıp 40milyona bi çıta alıp takıcam boyatıp..bu arada mehmet ne tarz birşey istiyoruz ? onuda bir belirleyelim.olmadı projeyi gider sorarım bir daha.site yöneticisi bir abimizin toledosunda vardı onun detaylı bi resmini bulsak

Toledonun arka çizgilerini bozmayacak gözü rahatsız etmeyecek birşey istiyorum.Arka bıtım kısımlarındakı acı ile başlayacak ve ınce baslayıp ortaya dogru bıraz cıkıntı yapıp yıne aynı sekılde bitecek bir cıta yaptırmak istiyorum.Arac üzerinde 30-40 cıta denedık hepsi gözü rahatsız ediyor.Cezmi abinin aracın resimlerini götürüp gösterdim.Resimden net birşey cıkartamadı.
Far kaşıda yapıyor vatandaş elinde kalıbı var.Boyasız 70 tl dıyor.Mevlut aynı adama boya dahıl 100 tlye marşpiyellerini yaptırdı.Bu şekilde yaptırabilecek veya begendıgınız modelin resmini eklerseniz tekrardan fıyat için ugrasırım.Ben nette bayagı bır resım baktım vs adam gosterdım tam olumlu bır sonuc cıkmadı.

Fatih resimler çok güzel tşkler...Bizim düsündüğümüz daha çok Mtechnıc(anatomic)spoiler....

Ben de spoiler düşünüyorum ama kaba olmamalı. İnce çıtalar güzel oluyor bence. Yukardaki örneklerden birisi de olabilir, yeşil toledodaki daha değişik gibi...
Ben aşağıdaki çıtadan alacağım galiba. Ha bir de arka cam üzeri spoiler ve cupra marşpiyel de almak istiyorum. Onlarla ilgili de nerden alabilirim, maliyeti nedir, paylaşırsanız sevinirim. Beraber yaptırmak isteyen olursa da, ben de dahil olurum...

mehmet abi bulamadık bir tane istediğimiz gibi anatomik spoiler bir gün toplanıp cezmi abinin bagaj kapağını mı söküp götürsek napsak böle bişey istiyoruz diye :D

Geri
Üst Alt