Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arıza

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bugün aracı çalıştırdığımda yanık kokusu geldi aldırmadım biraz araçla dolaştıktan sonra yanık kokusu iyicene arttı ve hangi viteste olduğunu gösteren bilgi ekranında D yanıp yanıp sönmeye başladı ve araçta teklemeye başladı kontagı kapattım biraz bekledim tekrar çalıştırdım hala aynı kapattım biraz daha bekledim düzeldi bunun sebebi nedir artık korkar oldum trafikte araç bi anda bozulacak diye:( ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler bu arada araba ibiza 1.6 105 hp dsg

Not:araç önden ağır kaza geçirdi ondan sonra bu sorunlar çıktı öncesinde şanzıman gayet güzel çalışıyodu memnundum hiç bir sorunu yoktu

arıza buradan anca tahmin edilir.. en kısa zamanda servise gidin derim hala gidebiliyorken.. anlattıklarınıza göre de muhtemel dsg de bir sorun vardır.

biran önce servise gidin belli bir şey yanmış elektronik illa birşeyiniz çalışmıyordur bu da aracınızın sanırım şanzımanını pert edebilir dsg aşırı elektronik bir sistem bir elektroik devre yandı ise hayatını da tehlikeye sokar yarın hemen servise git bence...sonra garantiye de sokmazlar böyle kullanmışsın diye...

dsgde bir şase olayı gibi görünüyor o halde kesinlikle kullanmayın ve hafta içinide beklemeyin bence... geçmiş olsun...

Direk servise gidin vakit kaybetmeden ki daha büyük sorunlara sebep olmasın....Geçmiş olsun...

Bu DSG randuman vermedi bi türlü.Karalamak istemiyorum ama büyük bir ihtimal Dsg'den kaynaklanan bir arıza çıkacak.
Sonucu merak ediyorum,mesajım bulunsun.

dsg olarak dusunuyorum bende umarım oyle degıldır

arızası halınde yenı sanzıman getırecekler tamırı yok cunku

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar bugün cumartesi servis kapalı sanırım açıksa bugün vakit bulabilirsem götürürüm bi arkadaş dsg randuman vermedi bi türlü yazmış ben daha önce önden ağır kaza yaptım kazadan sonra oldu bu sorunlar öncesinde şanzıman gayet güzel çalışıyodu hiç sorunum yoktu

Geri
Üst Alt