Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arıza ışığı yakmayan plaka ledi buldum hem de ucuz...

Ziya kardeşim olayda son noktayı koydun sanırım. Bir iki tane numune yap gönder denesinler oluyor ise yararlı bir satış konusu acarsın kimse de madur olmamış olur bu arıza ışıklarından

Ziya kardeşim olayda son noktayı koydun sanırım. Bir iki tane numune yap gönder denesinler oluyor ise yararlı bir satış konusu acarsın kimse de madur olmamış olur bu arıza ışıklarından

Dediğim gibi olaya 5 ay önce koydum noktayı. Zamanında hevesle epeyce bir emek harcayıp, her türlü şeyi hesaplayıp hazır etmiştim fakat satış konusunda sorunlar yaşanınca ben de vazgeçtim. Bu saatten sonra da satış için uğraşmayı düşünmüyorum.

Yolu bu taraflara düşen olursa da yardımcı olmaya çalışırım.

Bende bir süre led sattım ve forumdan satışını bıraktım.
Yalnız bendekilerde dirençli olduğu halde sadece plakada arıza lambası yakıyor.
tavan aydınlatmasında ön parklarda ve plakada kullanıyorum; tabi arıza ışığım ile birlikte :D
Tavsiyem iç aydınlatmada da parlak led kullanın çok güzel oluyor.
Bu arada gündüz farları içinde p21w arıza ışığı yakmayan led buldum kullanıyorum ama biraz zayıf yanıyor gibi geldi.

tavan aydınlatmasında ön parklarda ve plakada kullanıyorum; tabi arıza ışığım ile birlikte :D
Bu arada gündüz farları içinde p21w arıza ışığı yakmayan led buldum kullanıyorum ama biraz zayıf yanıyor gibi geldi.

Evet bide guzduz fari mevzusu var beyaz olsa ne kadar guzel durur ama onuda bi turlu bulamadim tedarik edebilecegim bir yer var mi acaba :)

Evet bide guzduz fari mevzusu var beyaz olsa ne kadar guzel durur ama onuda bi turlu bulamadim tedarik edebilecegim bir yer var mi acaba :)

Sanırım ben temin edebilirim, hatta benim araçtakileri gönderebilirim ışık zayıf gibi demezsen :) Başka bir şeyler denemeyi düşünüyorum bende.. Müsait bir zamanda fotoğrafını çekip paylaşayım. Bir kaç gün önce güneş altında monte etmiştim belkide ondan zayıf geldi sonrasında pekte üzerine düşmedim.

Sanırım ben temin edebilirim, hatta benim araçtakileri gönderebilirim ışık zayıf gibi demezsen :) Başka bir şeyler denemeyi düşünüyorum bende.. Müsait bir zamanda fotoğrafını çekip paylaşayım. Bir kaç gün önce güneş altında monte etmiştim belkide ondan zayıf geldi sonrasında pekte üzerine düşmedim.

Aslında bir fotoğraf iyi olabilir :)

abi benmi yanlış hatırlıyorum yoksa sende vag com kablosu yokmuydu? onunla arıza ışığı yakmaması sağlanabiliyor

abi benmi yanlış hatırlıyorum yoksa sende vag com kablosu yokmuydu? onunla arıza ışığı yakmaması sağlanabiliyor

Doğru hatırlıyorsun bende var. Benim araç 2012 copa plus. Yani makyajlı kasa bizimkilrede söndürülebilecek her hangi bir yer bulamadım çok kurcaladım, yapılabileceklerin hepsine baktım bizim araçlarda yok. Varsa bir bilgin bizim araçlarla ilgili paylaşırsan sevinirim :)

Doğru hatırlıyorsun bende var. Benim araç 2012 copa plus. Yani makyajlı kasa bizimkilrede söndürülebilecek her hangi bir yer bulamadım çok kurcaladım, yapılabileceklerin hepsine baktım bizim araçlarda yok. Varsa bir bilgin bizim araçlarla ilgili paylaşırsan sevinirim :)

hiç makyajlı kasa denemedim ama scirocco da ve cc de bile denediğimde bile gördüm o seçenekleri makyajlı leonda olmaması için bir sebep göremiyorum genelde 09 cent electric-Long Coding te genelde son byte larda olur Cold Diagnosis ler sıralanır ordan cold diagnosis plate light a tıklayınca arızasız yanması lazım (tabi hata kodunu sildikten sonra) cold diagnosis değilsede diagnosisli birşeydir

Geri
Üst Alt