Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arıza ışığı yakmayan plaka ledi buldum hem de ucuz...

biraz zorladınız zaman tam oturuyo ama ilerleyen zamanlarda arıza ışığı yaktı. Sonuç olarak çok temiz beyaz ışık verio.Dilerseniz akşam resim çekip koyabilirim.

Led taktım yandı. Yakmayan bir philips marka ampul buldumda ne oldu ? Sürekli sol ampul kesiliyor, 10 gün oldu dün degistirdigim ampul bugun yine kesildi :) 10 gün icinde 4 kez ve ya 5 kez artık sayamıyorum ampul kesip duruyor. Orjinallerin satısı var 150 lira onlardan alacagım.

bende maşallah var daha ampül kesmedi araba

konu eskide sonradan arayanlara faydalı bilgi olsun.
yeni araçlarda hangi led ampul taksanız arıza ışığı yakıyor, yada az ışık veren ledler var onların bazıları gene arıza ışı yakmıyor ama ışığı çok zayıf..
bunun için ya araya direnç konuluyor yada benim yaptığım bir sistem 5w lık ampul parelel plakalık ampulüne bağlanırsa sorun çözülüyor resimdeki gibidir lamba ısındığından üzerine ısıya dayanıklı makaron geçirerek tamponun içinde boşluk biryere bırakın olay tamamdır artık arıza ışığıyanmaz.

Ekli dosyalar

• fotoğraf.jpg
    fotoğraf.jpg
    35.8 KB · Görüntüleme: 28
Denemediğim led kalmadı hepsinde arıza ışığı verdi. Direnç bağladık gene verdi :D bilgi sahibi varsa paylaşırsa sevinirim :)

Benim araçta arıza ışığı yanıyor 2012 model fr sis labalarida ariza ikazi veriyor (; melesef arıza ışğıda rahatsiz edici görüntüsü var sorunsuz kulanan varmi acaba

Benim araçta arıza ışığı yanıyor 2012 model fr sis labalarida ariza ikazi veriyor (; melesef arıza ışğıda rahatsiz edici görüntüsü var sorunsuz kulanan varmi acaba

sen biraz bekle biizim dursun askerden gelsin hepsini istanbuldaki arakdaşlarımız hallettirir kardeşim

tamamdır bilgileri paylaşın şuan ışık yanıyor diye bir kaç ufak görsel güzeliği uygulayamıyoruz aslıda bunlarda araç için büyük bir görselik kıskanıyorum gördüklerimde led ışığı :( hayırlısı bakalım bir çözümü mutlaka çıkıcak yada var henüz bilgimiz yok

Sürekli satış konusu olacak diye cevap yazmadım ama arıza ışığı yaktırmayan led ampülüne yaklaşık 5 ay önce noktayı koymuştum. Halen aracımda kullandığım ledler mevcut ve sorunsuz bir şekilde çalışıyorlar. Üstelikte arıza ışığı da yaktırmıyor. Özellikle tarif edeyim isterim ama kullandığım malzeme her yerde bulunan malzemeler değil bu yüzden "şu şekilde yapın" diyemiyorum. Kullanılan ledlerin çektiği ampere göre direnç hesaplaması var. Yolunuz düşerse bu taraflara bir şekilde halletmeye çalışırız.

Geri
Üst Alt