Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arıza Işığı Sürekli yanıyor.

Konu, 'Teknik Destek' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Abilerim geçenlerde konu açmıştım konuyu kilitlettirdim yeni konu açıyorum. bizim arabada 1 kere yandı konusunu açtım birşey yoktur dedim sisteminde bir karısıklık olmusdur dedim. babam söyledi oğlum bu yine aynı ışığı yakmaya başladı dedi. ben ampül sinyalini görünce direk ışıklandırmada sıkıntı vardır dedim. baktım ışıklandırmada bir sıkıntı yok. + araba 1 senesini doldurdu servise gitmeli ama daha 15000 km sini dolduramadı 14000 de fln erken götürmenin bir zararı yok ama boş zaman bulamadık işte servistende aranmadık arabamı aralığın 16 sında almıştım. 1 senesi doldu.

Tarif edeyim şu resimdeki 15 numaralıdakı ısık yanıyor.

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    plaka lambalarına bak sıkıntı yoksa diğer dış aydınlatmaların duyları su almış ve oksitlenmiş olabilir bu tabibiki plaka lambaları içinde geçerli birde bağaj kapalı iken arka koltuğu yatır bağaj iç lamban yanıyormu kontrol et,,,

3. eqoulaiser

eqoulaiser SCW Üyesi

249
    42
    28
    bende de aynı ışık 3 defa yandı söndü son 2 ay içinde.. kontrol ettim her seferinde ama herhangi ışıkta sıkıntı yoktu ama son seferde artık arka stop lambanın gittiğini gördüm.. araba acaba lamba gitmeden haber mi veriyor ne? öyleyse çok akıllı arabamız var :D

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ampül kesmiş kitapçık var dimi arabada ?

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Servis ışığı değil o Ampullerde sıkıntı var:eek:key:

6. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    var yekta abi. ordanmı bakayım.

(offf off kim nazar değdiriyor beyaz güvercinime ya bi marşpiyeli bi tamponu bir arızası bitmiyor.) :(

7. skeaptar

skeaptar SCW Üyesi

258
    67
    28
    yak arabayı:rolleyes:

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  8. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Fren lambalarını kontrol etmedim yarın bi bakayım.

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hani hepsini kontrol etmiştin :) inşallah fren lambalarından kaynaklanıyordur,,,

Sayfayı Paylaş