Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arh (-) Kan İhtiyacı....

GÖKHAN33

Kayıtlı Üye
Dostlarım bir çoğunuzun kardeşim rahatsızlığından haberi var.Tedavimiz iyi bir şekilde devam ediyor ilik naklimiz gerçekleşti.FLORANCE NIGHTIANGEL HASTANESİ (ÇAGLAYAN )Ama ilerleyen günlerde kan içinde bulunan trombosite ihtiyacımız olacaktır,trombositlerde saklanamadığı için taze kan gerekmektedir Arh (-) kan vermek istiyen arkadaşlar nete koşusturma sebeyle gırememekteyım tel numaram 0 534 463 64 86 dan ulaşırlarsa çok sevinirim....Şimdiden teşekkürler

KAN VERMEK İSTİYEN ARKADAŞLAR BANA TELEFON NUMARAMDAN ULAŞSINLAR LÜTFEN 0 534 463 64 86

bana çok yakınsın ama uyuşmuyor kan grubumuz geçmiş olsun...

abicim p.tesi günü arıcam seni sınavlarımdan dolayı izmitteyim p.tesi dönücem.

şimdilik gerekli kan ıhtıyacını sagladık çok sukur kan grubununda tutması yetmıyo trombosıt oranlarınında yuksek olması gerekıyomus.butun dostlarıma tesekkurler
benı telefonla arıyan Hasan abime ,Varol abime vede plaj havlusu kıvanc arkadasıma sonsuz tesekkurler....

geçmiş olsun zor bir süreç olsa gerek Allah yardımcınız olsun

Geçmiş olsun..Herhangi bir ihtiyaç durumunda ben verebilirim. Trombosit oranında problemim yok verebiliyorum ben..Önceden bi kaç kere test yaptırmıştım.. Haber vermen yeterli.

Arkadaşlar çok şükür tedavimiz bitti ve kardeşimi hastaneden taburcu ettık 25 gundur ozel bır odada tutuluyordu ve hıs bır sekılde onu goremıyoduk özlemişim...Allah birdaha böle şeyler yaşatmasın ve K:imsenin başına vermesin....

Geri
Üst Alt