Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aref'in Sırrı Çözüldü :) :) (Video)

İşin özü şu meyve veren ağaç taşlanır. Hile muhakkak mevcut bu işte önemli olan bunu insanlara göstermeden vede kamera önünde yapabilmek işte işin yetenek kısmı ve yarışmanın konsepti Yetenek sizsiniz bu Arefde bir yetenek (aksini düşünen varmı bilmiyorum) o zaman gerçekten bu yeteneği alkışlamak düşüyor bize tabi ki bu irdelenecektir önemli olan kişiliğe zarar vermeden ve yaptığı emeğe saygı duyarak yorum yapmak. Şahsen kendisini tebrik ediyorum çok başarılıydı.

Başarılı olmasa bugün gündemde olmaz ve konuşulmazdı! tebrik ediyorum herneyapıyorsa iyi yapıyor... devamını bekleyeceğim.

copperfield de uçma şovunu yapınca millet yok canım uçamaz hile var filan diye birbirini yedi
adamlar ilizyonist tabiki bir hile olacak.
o dönemde cmylmz güzel bi cevap vermişti.
'' adam gerçekten uçsa peygamberliğini ilan eder'' demişti

bu işde o hesap

copperfield de uçma şovunu yapınca millet yok canım uçamaz hile var filan diye birbirini yedi
adamlar ilizyonist tabiki bir hile olacak.
o dönemde cmylmz güzel bi cevap vermişti.
'' adam gerçekten uçsa peygamberliğini ilan eder'' demişti

bu işde o hesap

ehehehehheheh :D tam ben dicektim agzımdan aldın abii :D bide diyo ya devamında adam gerçekten uçsa lan zaten parayla niye iş yapsın uçabilen adamın parayla ne işi olur adam gerçekten uçabiliyo yaa biletle gösterimi yapıcak karşımızda bak uçabiliyorum diye peygamberligini ilan eder dengesiz.. hesabı puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha buda o hesap. :D

Geri
Üst Alt