Aref'in Sırrı Çözüldü :) :) (Video) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aref'in Sırrı Çözüldü :) :) (Video)

_AS_

Kayıtlı Üye
Ben dedim ama diğer konuda çok basit açıklamaları vardır diye :D yok yazıcıymış wireless miş :D

PATRON

Administrator
bugünde arkadaşım bana zorla izlettirmişti bunu çok şaşırdım felan demişti :) meğersem çok basitmiş ya..

VoodooRush

Kayıtlı Üye
Yok şimdi anlamadığım niye bu kadar olay oldu bu çocuğun yaptıkları. David Copperfield koca uçağı cidden yoketmiyordu herhalde. Bugüne kadar o böyle yaptı bu şöyle yaptı diye anlatan/araştıran yok. Ya da ne bileyim Criss Angel için de böyle videolar pek çıkmadı. Bu videoyu yapan arkadaş, madem çok biliyor çıksın yapsın kendisi de. 300-500 kişinin önünde muhtemelen ağzını bile açamayacağından kamera arkasına saklanıyor arkadaş. Aferim!

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
şimdi video yu izlerken anlatan şahıs masanın kalınlığının 8 9 cm olduğunu söylemiş ki masa 8 yada 9 cm değil bu 1 2.si içerden çıkan rulo kağıt ın kalınlığına ve düzgünlüğüne dikkat edin masadan daha kalın ve eğer sıkıştırılarak sokulmuş olsa rulo ezik büzük çıkardı o masanın kalınlığından 3 kaldıki acun böyle bir programının çuvallamaması için kendi ünü ve için bu tür şeylere izin vereceğini sanmam