• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aref İN sırrı !!!!

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
Ünlü sihirbaz Dick Zimmerman'a ödül kazandıran bu aletin ismi Master Prediction... Bu cihaz sayesinde sihirbazlar, oyunculuk yeteneklerini de ekleyerek müthiş gösterilere imza atıyor. Cihaz aslında birçok profesyonel sihirbaz için ucuz bile sayılabilir.

Fiyatı 3 bin 795 dolar olan bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeler kayıt edilip rulo kağıda dökülüyor.

Cihazın içi ise böyle gözüküyor.

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2011/02/21/aref-agizlari-acik-birakti--1159302.Jpeg

LEONISM

Kayıtlı Üye
İçeriden yardım var demekki adama :) ,, beyaz tahta da 10 dk rötar yazmıyordu çünkü :)

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
ya wıreles le baglanması gayet kolay !! ama ordan ıple sarkıyor demekkı onunla beraber bır kablo da ınıyor oraya :) yoksa dırek masaya koyardı

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
seyırcılerle uzaktan yakından alakası yok !! adamın numalarının hepsı destek alınmadan yapılacak numaralar !!!

LEONFR

Kayıtlı Üye
peki o yazının oraya yazılma işini nasıl yapıyor kimseden yardımı yoksa tepedeki kutuda yazıcı var diyelim o yazının oraya yazılmasını nasıl sağlıyor

zafa38

Kayıtlı Üye
peki o yazının oraya yazılma işini nasıl yapıyor kimseden yardımı yoksa tepedeki kutuda yazıcı var diyelim o yazının oraya yazılmasını nasıl sağlıyor
Azizim ondada wardır bir hile ole olmasaydı adam peygamberliğini ilan ederdi :D puhahapuhaha

Ali

Kayıtlı Üye
Peki arkadaş..onca gazete kağıdının ve onca kelimenin içinden "kader" yazısını nasıl tahmin etti..

Bu adamları hatırlayan varsa Sinan Çetin toplamıştı bir ara.. bu kaşıkları büküp insanların zihinlerinden geçenleri tahmin felan ediyorlardı.. bu çocukta sanki yine orada vardı diye hatırlıyorum..

Vallaha dünkü şova ben anlam veremdim...üstelik rulo 2 bardak arasında bantlıydı..bu cihaz o hizmetide sunuyormu..bence arefin 3 harflilerden asistanları var :)

Üst Alt