Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aref İN sırrı !!!!

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
Ünlü sihirbaz Dick Zimmerman'a ödül kazandıran bu aletin ismi Master Prediction... Bu cihaz sayesinde sihirbazlar, oyunculuk yeteneklerini de ekleyerek müthiş gösterilere imza atıyor. Cihaz aslında birçok profesyonel sihirbaz için ucuz bile sayılabilir.

Fiyatı 3 bin 795 dolar olan bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeler kayıt edilip rulo kağıda dökülüyor.

Cihazın içi ise böyle gözüküyor.

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2011/02/21/aref-agizlari-acik-birakti--1159302.Jpeg

İçeriden yardım var demekki adama :) ,, beyaz tahta da 10 dk rötar yazmıyordu çünkü :)

ya wıreles le baglanması gayet kolay !! ama ordan ıple sarkıyor demekkı onunla beraber bır kablo da ınıyor oraya :) yoksa dırek masaya koyardı

seyırcılerle uzaktan yakından alakası yok !! adamın numalarının hepsı destek alınmadan yapılacak numaralar !!!

peki o yazının oraya yazılma işini nasıl yapıyor kimseden yardımı yoksa tepedeki kutuda yazıcı var diyelim o yazının oraya yazılmasını nasıl sağlıyor

peki o yazının oraya yazılma işini nasıl yapıyor kimseden yardımı yoksa tepedeki kutuda yazıcı var diyelim o yazının oraya yazılmasını nasıl sağlıyor

Azizim ondada wardır bir hile ole olmasaydı adam peygamberliğini ilan ederdi :D puhahapuhaha

Peki arkadaş..onca gazete kağıdının ve onca kelimenin içinden "kader" yazısını nasıl tahmin etti..

Bu adamları hatırlayan varsa Sinan Çetin toplamıştı bir ara.. bu kaşıkları büküp insanların zihinlerinden geçenleri tahmin felan ediyorlardı.. bu çocukta sanki yine orada vardı diye hatırlıyorum..

Vallaha dünkü şova ben anlam veremdim...üstelik rulo 2 bardak arasında bantlıydı..bu cihaz o hizmetide sunuyormu..bence arefin 3 harflilerden asistanları var :)

Geri
Üst Alt