Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arasındaki fark ?

okn.koc

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

peugeot 207 1,6 dizel aracım vardı dün itibari sattım ancak max çıkabileceğim rakam 35,000 internet üzerinden leonlar 2006-2009 arası anca alabilme şansım olacak ancak sadece şunu merak ediyorum styalnce-reference arasındaki fark nedir ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Reference giriş paketi oluyor dostum...style ise orta paket reference ye göre daha dolu olur...

Merhabalar,

peugeot 207 1,6 dizel aracım vardı dün itibari sattım ancak max çıkabileceğim rakam 35,000 internet üzerinden leonlar 2006-2009 arası anca alabilme şansım olacak ancak sadece şunu merak ediyorum styalnce-reference arasındaki fark nedir ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Style her zaman iyidir dostum en ufak özellik referencede sis farı yoktur style de vardır.. Bunun gibi + çok style

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt