Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aranıza yeni katıldım.

Aramıza hoşgeldiniz. İlk başta en çok dikkat etmeniz gereken kural; Konu açarken başlığın tamamını büyük yazmamanız ve başlığın anlaşılabilir olması gerektiğidir. ve tabii konunun doğru kategori altında açılması gerekiyor. Bunun haricinde diğer kurallarda kolay kolay çiğnenebilecek kurallar değil :) Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim.

Bildiğim kadarıyla dikkat edicem. Bilmediklerim de zamanla öğrenicem artık. Hoşbulduk iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Yaklaşık iki ay önce bende leon sahibi oldum. Balıkesir Ayvalık'ta yaşıyorum. Tam olarak forum kuralları hakkında bilgim yok. Ancak yavaş yavaş bende başlamak istiyorum. En başta sticker temini için kim ile muhattap olmam gerekiyor. Şimdiden hoşbulduk diyorum.

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Kalıcı ve aktif olman dileğiyle aileye hoş geldin topraam. Pazar günü düğün için Havran'daydım...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt