Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aranıza bir aile daha katılmak istiyor

Nasip kismet bu isler insallah Allah gönlüne gore verir..hosgeldin

Burda Bitmez..

Aslında çok fazla yok boya takıntım ama kazası büyükmüdür bana sıkıntı yaratırmı endişem var
[doublepost=1460365246,1460365222][/doublepost]Birde aracın sahibi telde görüştük iyi bi insana benziyor siz tanırsınız belki diye düşündüm

tavan hariç boya var diyor neyden dolayı boyalı olduğu ve hasar kaydı ne kadar olduğu önemli 5664 e mesaj atın ne kadar hasar kaydı var öğrenin az ise fiyatı iyi 2006lar bile bulunmuyor bu fiyata

Fiyat gayet iyi ancak bel altı boyalı yazmış.Sebebini sormak lazım.Geçerli bir sebepse 5664 yazın expertize sokun öyle alın derim...

tavan hariç boya, değişen var diyor (kaç tane kim bilir ve nerelerde), benim için farketmez yine alırım dersen expertize sokun. Yanlış anlamasın kimse ama ben olsam bu aracın yanından geçmem.

aramıza hoşgeldin arac tanıdık kardeşim güzel araba @bd6114 aracı yabancıya gitmesin hayırlısı olsun

Geri
Üst Alt