Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aranıyor: Leon Beyaz, Gri, Siyah...(1.6, 1.4 TSİ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.4ü ne kadar abartıyosunuz ya sanki az yakıyor. seatın tek motoru war 1.6 düz motor gerisi fıs..

Şu 1,6 nın güzelliğini bi ben mi farkedemiyorum kasamı ağır geliyor nedir bi türlü anlamadım :D Arkadaşlar bu arada ilan güncel...

ben satmayı dusunuyorum satılık bolumunde var ılgılenırsenız goruselım

1.4ü ne kadar abartıyosunuz ya sanki az yakıyor. seatın tek motoru war 1.6 düz motor gerisi fıs..

o kadar boş bir yorumki. 10 sene önce bile 5 para etmeyen müze raflarına çoktan çıkmş olması gereken vw grubunun yüzkarası bir motoru bir halt mış gibi gösterme çabası yazık.

o kadar boş bir yorumki. 10 sene önce bile 5 para etmeyen müze raflarına çoktan çıkmş olması gereken vw grubunun yüzkarası bir motoru bir halt mış gibi gösterme çabası yazık.

Sakin ol şampiyon :) Yazık falan gerek yok bi motor için... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt