Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARANIK otomatik LEON - 2013 ve üstü

gkaya

Kayıtlı Üye
Merhaba,

TSI ve DSG şanzımanlı otomatik Leon arıyorum. Büyük jantlar ve sunroof tercihim, sigara içilmemiş olmasını istiyoruz aile arabası olarak da kullanılacak.

1.2 Turbo TSI tercih tabiki ama 1.4 de olur eğer uygun fiyatlı bir araç çıkarsa.
Kredi kullanmayacağım peşin alacağım ama fiyatının uygun olması lazım, bu aylarda kampanyası yenilerinde, ikinci el alınmasına deymesi önemli.

Selamlar herkese iyi akşamlar.

Merhaba,

TSI ve DSG şanzımanlı otomatik Leon arıyorum. Büyük jantlar ve sunroof tercihim, sigara içilmemiş olmasını istiyoruz aile arabası olarak da kullanılacak.

1.2 Turbo TSI tercih tabiki ama 1.4 de olur eğer uygun fiyatlı bir araç çıkarsa.
Kredi kullanmayacağım peşin alacağım ama fiyatının uygun olması lazım, bu aylarda kampanyası yenilerinde, ikinci el alınmasına deymesi önemli.

Selamlar herkese iyi akşa
Merhaba,

Selamlar herkese iyi akşamlar.

SCW ye hoşgeldiniz...
bu linkle baplantı kurabilirsiniz...
http://www.seatclubworld.com/konu/satılık-leon-2013-1-2-dsg-style-led-far-paketli.24176/#post-602695

Geri
Üst Alt