Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aranıyor: Leon Beyaz, Gri, Siyah...(1.6, 1.4 TSİ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.9 TDI daha iyi bir tercih olur yaptığınız yol senede 15.000km 20.000km civarı ise.
Hem de 1.4 TSI'dan daha iyi gider ve daha az yakar. (yazılım egzoz filtre ile 150hp civarı güçler alınıyor.)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...den-hatasiz-boyasiz-dizel-leon-40100424/detay

şu an 53.800 km.de leonum
maalesef boyalı ve 100.000 km.nin üstündeki araçlarla karşılaştırarak fiyat veriyorlar, en son 34.000 veren oldu
ben de bu şekildeki yaklaşımlardan ötürü 34.500'de inat ediyorum. Arabam gerçekten çok temiz...

arabanız güzelmiş hocam, o fiyatlara cıkmayı düşünürsem olabilir dogrusu. 2-3 haftaya kadar alma planındayım ciddi düşünürsem aracınızı sizinle irtibata gecerim.

arabanız güzelmiş hocam, o fiyatlara cıkmayı düşünürsem olabilir dogrusu. 2-3 haftaya kadar alma planındayım ciddi düşünürsem aracınızı sizinle irtibata gecerim.

ok. karar sizin, ancak almayı planladığım otomobil önümüzdeki hafta sonuna doğru geliyor, birkaç günde opsiyon tanıyacaklar eğer hala satılmazsa satmaktan da almaktan da vazgeçeceğim... sizi acele ettirme çabası olarak algılamayın lütfen :)

ok. karar sizin, ancak almayı planladığım otomobil önümüzdeki hafta sonuna doğru geliyor, birkaç günde opsiyon tanıyacaklar eğer hala satılmazsa satmaktan da almaktan da vazgeçeceğim... sizi acele ettirme çabası olarak algılamayın lütfen :)

tamam hocam hayırlısı olsun benimde 2-3 hafta hiç boş zamanım yok o yüzden biraz zor erkene almam =)

dizel düşünürsen benim Leon halen satılık...

Çok üzügünüm ama aracına nazarım değecek... Bayılıyorum buna... Zaten Ömer bana söylediğinde ilk senin aracın linkini attım istersen sorabilirsin :) O fiyatlara çıkamam ama araç gerçekten güzelmiş dedi :)

Maşallah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt