Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aramızda Avukat yada savcı varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı şekilde benim de bir mahkemem var bakalım nasıl olacak. Komşuyla kapıştım. Polise şikayet etti. Gittim ifade verdim. İki tane suçlama vardı savcılık birisini düşürdü ancak ¨Terbiyesiz¨ dediğim için bunun hakaret olduğunu, ifade verirken polis uyarmadı da, bunu da ifademde kabul ettiğim için suçu ikrar ettiğimi söyledi ve 2012 ikinci aya mahkemem var.. Kapıştığım kişiyle daha sonradan konuştuk ettik, şikayetini geri çektiğine dair bir dilekçe falan verecekti ancak ses seda çıkmadı hala. Mahkemeye çıktığımda da iş ne kadar büyür bilemiyorum çünkü bunun sonu 2 yıl hapis.

Diğer yandan daha 23 yaşımdayım. Olur da sicilime işlenecek bir durumla karşılaşırsam bu sefer ömür boyu başıma dert olacak. Zira işe başvururken adli sicil kaydı vs. isteniyor her yerden. Kimse ufacık bile olsa mahkemede problem yaşamış birisini yanında çalıştırıp da risk almak istemez..

Savcılık sizin hakkınızda takipsizlik kararı vermiş ancak mahkeme diğer taraflar için devam ediyıor bu yüzden mahkeme hala görünüyor sizin hakkınızda verilen takipsizlik kararına itiraz edip bir üst mahkemeden soruşturma açılmasına ilişkin karar çıkartabilecekleri için mahkeme sonuna kadarda e devlette görünür yapacağınız iş hakkınızda verilen takişpsizlik kararının kesinleşmesini beklemek

Savcılık sizin hakkınızda takipsizlik kararı vermiş ancak mahkeme diğer taraflar için devam ediyıor bu yüzden mahkeme hala görünüyor sizin hakkınızda verilen takipsizlik kararına itiraz edip bir üst mahkemeden soruşturma açılmasına ilişkin karar çıkartabilecekleri için mahkeme sonuna kadarda e devlette görünür yapacağınız iş hakkınızda verilen takişpsizlik kararının kesinleşmesini beklemek

takipsizlik kararı benım adıma değil karşı taraf adına çıkmış yanı onun suçsuz oldugu yazıyor
karşılıklı şikayetçi olduk benımkı mahkemede görülecek heralde onunki düştü aklıma gelen mantıklı yanı bu

takipsizlik kararı benım adıma değil karşı taraf adına çıkmış yanı onun suçsuz oldugu yazıyor
karşılıklı şikayetçi olduk benımkı mahkemede görülecek heralde onunki düştü aklıma gelen mantıklı yanı bu

O zaman söylediğim şeyin tersi takipsizlik kararına itiraz edebilirsin bir üste mahkeme olan ağır ceza mahkemesine gönderilir dosya yalnız bunun 10 gün süresi var kesinleştikten sonra birşey yapamazsın

Mevlut bırsey cıkmaz.Ben adamın dukkanına gırmıştım.Haneye tecavuz sayılıyor ve tehdır suclaması ıle savcılıga cagrıldım ve ifade verdim.Daha sonrasında bır problem cıkmadı.Bundanda bırsey cıkmaz.

Bende polislerle tartışmıştım 2008de, kamu davası açıldı daha sonra, eğer mahkemen var ise kesinlikle mahkeme kağıdı mahkemeye 1 hafta kalana kadar kesin eline ulaşır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt