Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aralık Fiyat Listesi

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında Breathe_ tarafından paylaşıldı.

1. Breathe_

Breathe_ SCW Üyesi

30
    4
    8
    Merhabalar, Bugün itibarı ile Leon 1.2 TSI DSG için teklif aldım. Ancak başka bir yetkili satıcı Aralık fiyatlarını beklememi söyledi. Sizce Aralık ayında tekrar son bir indirim söz konusu olur mu ?

Bir de LED paket için 4400 sizce nasıl ? Daha uygun fiyat bulabilme şansım var mıdır ?

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.744
    5.596
    113
    Aralık ayı bayilerin elinde kalan ve satış rakamını yakalamak için bayi kar marjını indirebilir sadece tek bayi değil bir sürü bayiyi aratıp aynı özellikli araca daha uygun fiyat bulursunuz

kurye ile elden teslime verildi

3. İSPİRLİdadaş

İSPİRLİdadaş SCW Üyesi

467
    323
    63
    Aralık ayı zaten indirim ayı fırsat ayıdır. Alınan 2015model aracın makyajlısı çıkmazsa ramazan bayramına prim yaptıracak araç alım vaktidir. Tadından yenmeyecek güzellikleri vardır :D

4. adige85

adige85 SCW Üyesi

22
    13
    3
    Mrb arkadaslar Istanbul bayilerini aradim tek tek 1.2 Manual icin 54.500 fiyat alabildim en uygun Avek ve Erya...(Kaucuk paspas,trafik seti,park sensoru fiyata dahil)

5. hakan84

hakan84 SCW Üyesi

171
    126
    43
    Aman kardesim AVEK e bulasma ben 20 gun once avekten seat ibiza tdi aldim.
    Aracta problem cikti. Ilgii alaka sıfır .sattikttan sonra yuzune bakmazlar.
    Bende 50.700 tl ye almistim
    Gop ayguv ve esenyurt dogus otoyu ara onlarda ii fiyat verebilir.
    Hem uygun bayi hemde durust saticiyi tercihh etmen diegimle

6. adige85

adige85 SCW Üyesi

22
    13
    3
    Hayirli olsun kardes allah kaza bela vermesin gule gule kullan...
    Ne tur problem yasadiniz hocam 1-2 gune kapora gondercem o yuzden saticinin onemi var acikcasi.

7. hakan84

hakan84 SCW Üyesi

171
    126
    43
    Araci 20 Kasımda avek ten sule hanimdan almistim.
    Aracta ilk gun de hava akis problemi cikti.
    Ufak bi ayar yaptilar. Ertesi gun tekrar ayni problemi cikartti
    .motor ikazi yakti. Gittim avek e araci iade alicaksiniz vs. Dedim. Ama nerde bagirip cagirdigimla kaldim.baya yükledim ama araci yeniden yazılım yukleyip geri verdiler. Sukur suan problem yok ama hic durust bir bayii degil. Okadar kizginimki onlara hayatimda ilk defa seat aldim.bu firma beni markadan bile soguttu .. bence baska bir bayiye git kardesim.
    Maslak dogusta olabilir. Basin ekspress te altur a da ugraya bilirsin.sana da şimdiden hayirli olsun...

8. GC1327

GC1327 SCW Üyesi

54
    32
    18
    arkadaşlar maslaktan doğus otodan alın derim,
    çok iyi indirim sağlıyorlar yeni passat aldık bacanağa 9.000 tl indirim sağladılar

9. Samet Balcik

Samet Balcik FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.465
    1.848
    113
    Merhaba Hakan Bey;

Forum kuralları gereği rica etsem profil resmi ekler misiniz? Sizleri daha yakından tanımak isteriz.. Bulunduğunuz ildeki buluşmalara bekleriz.

Keyifli forumlar

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

10. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    İlla ist olmak zorunda değil. Yakın illeri de arayın. Muhakkak daha uyguna veren yeri bulursunuz. Herşey bir telefon kadar yakın. Aramaya bakar. Almışken led paketli alın.

Sayfayı Paylaş