Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aralik 2012 de aldiğim fr araca vergisini bana yüklediler

karasel1

Kayıtlı Üye
MRH ARKADAŞLAR 10.12.2012 TARİHİNDE BURSA DOĞUŞ OTODAN SIFIR ALDIĞIM 2012 vergisinin benim yatırmam gerektiğini öğrendim plaka işlemlerini ben yaptığım için 2012 den 20 gün kullanmış olduğum aracın vergisini ben ödeyecekmişim doğuş otoya gerekli şikayetimi yaptım geri dönecekler bakalım bu ne iş ya binmediğimiz aracın vergisini bize yıkıyorlar

öyle birşey yok aracın 2012 deki temmuz bandrolunü firma öder

ince detay da araçı anahtar teslim almadınız anladığım kadarıyla doğrumudur? Yani plaka dosya ve vergileri siz mi takip ettiniz?

pazarlıkta öyle anlaşıp araç fiyatından düşüldümü peki :confused:

Aracın tüm plaka ve işlem masraflarını düşün ben yaptıracam dedim ona göre para ödedim. Fiyattan düşüldü yani.

plakayı ben çıkarttım 800 tl düştüler fiyattan fakar vergi konusu hiç geçmedi

Ynt: Aralik 2012 de aldiğim fr araca vergisini bana yüklediler

Bakın şimdi ben sportage aldim aralıkta. Alırken plaka ben de dedim ve 1000 lira düsurdü. şimdi gelelim içinde ne vardı. Sigorta 300 lira, plaka 250 lira, vergi 385 lira hatta bana para bile kaldı buradan. Sizden 800 lira düstülerse normal bu. Hatta iyi bile dusmusler cunku seat firmalar sigortayı ödemiyorlar. Bana bakmayın ben sıkı pazarlık sonucunda sigortayıda kaptırdım onlara. Sizinkinde de problem yok.

Bakın şimdi ben sportage aldim aralıkta. Alırken plaka ben de dedim ve 1000 lira düsurdü. şimdi gelelim içinde ne vardı. Sigorta 300 lira, plaka 250 lira, vergi 385 lira hatta bana para bile kaldı buradan. Sizden 800 lira düstülerse normal bu. Hatta iyi bile dusmusler cunku seat firmalar sigortayı ödemiyorlar. Bana bakmayın ben sıkı pazarlık sonucunda sigortayıda kaptırdım onlara. Sizinkinde de problem yok.

810 lira da benden düşmüşlerdi. Eylül sonundaydı. ;)

Bunu başında konuşsaydınız fiyattan düşülürdü...Siz bişey demeyince böyle olmuş...

Bence bu başta konuşulacak bir mevzu değil. Anahtar teslim fiyata bulunduğu dönemin mtv si dahildir.

Geri
Üst Alt