Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aralik 2012 de aldiğim fr araca vergisini bana yüklediler

özellikle belirtilmediyse nereye çekerseniz oraya gider bu, İnşallah olumlu sonuçlarınız

tşk arkadaşlar zaten şikayetimi doğuş otoya yaptım haber bekliyorum fakat yinede adil bir durum değil 2012 sigortasını bana ödetsinle büyük yemin ettim birdaha doğuş grubundan araba almam kararım kesin

tşk arkadaşlar zaten şikayetimi doğuş otoya yaptım haber bekliyorum fakat yinede adil bir durum değil 2012 sigortasını bana ödetsinle büyük yemin ettim birdaha doğuş grubundan araba almam kararım kesin
sigortayı ödetiyorsa sorun yok ama vergi düşündürücü sizinki sigortamı vergimi

Ynt: Aralik 2012 de aldiğim fr araca vergisini bana yüklediler

plakayı ben çıkarttım 800 tl düştüler fiyattan fakar vergi konusu hiç geçmedi

Bakın siz ne demişsiniz. 800 lira düştüler
Plaka masrafları en pahalı istanbuldadır oda benim bildigim 300 lira. Sizden vergi ve plaka masraflarını toplamını düşmüşler, ben böyle anladım boşuna şikayet etmeyin. Yok anlasmada biz anahtar teslimden düştük diyorsanız amenna ama plaka içinse o parada vergide duşmüsler

Arkadaşım Neden 20 gün sonra almadın peki aracı opsiyonlayıp bıraksaydın sende alsan doğuşta alsa onun plaka ve sigorta masrafı plakayı kim aldıysa onundur.. Bence anlaşmada aydınlatmamışlar sizi yada gözden kaçırmışsınız..

Geri
Üst Alt