Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aralık Fiyat Listesi

Breathe_

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Bugün itibarı ile Leon 1.2 TSI DSG için teklif aldım. Ancak başka bir yetkili satıcı Aralık fiyatlarını beklememi söyledi. Sizce Aralık ayında tekrar son bir indirim söz konusu olur mu ?

Bir de LED paket için 4400 sizce nasıl ? Daha uygun fiyat bulabilme şansım var mıdır ?

Merhabalar, Bugün itibarı ile Leon 1.2 TSI DSG için teklif aldım. Ancak başka bir yetkili satıcı Aralık fiyatlarını beklememi söyledi. Sizce Aralık ayında tekrar son bir indirim söz konusu olur mu ?

Bir de LED paket için 4400 sizce nasıl ? Daha uygun fiyat bulabilme şansım var mıdır ?
Aralık ayı bayilerin elinde kalan ve satış rakamını yakalamak için bayi kar marjını indirebilir sadece tek bayi değil bir sürü bayiyi aratıp aynı özellikli araca daha uygun fiyat bulursunuz

kurye ile elden teslime verildi

Aralık ayı zaten indirim ayı fırsat ayıdır. Alınan 2015model aracın makyajlısı çıkmazsa ramazan bayramına prim yaptıracak araç alım vaktidir. Tadından yenmeyecek güzellikleri vardır :D

Mrb arkadaslar Istanbul bayilerini aradim tek tek 1.2 Manual icin 54.500 fiyat alabildim en uygun Avek ve Erya...(Kaucuk paspas,trafik seti,park sensoru fiyata dahil)

Aman kardesim AVEK e bulasma ben 20 gun once avekten seat ibiza tdi aldim.
Aracta problem cikti. Ilgii alaka sıfır .sattikttan sonra yuzune bakmazlar.
Bende 50.700 tl ye almistim
Gop ayguv ve esenyurt dogus otoyu ara onlarda ii fiyat verebilir.
Hem uygun bayi hemde durust saticiyi tercihh etmen diegimle

Aman kardesim AVEK e bulasma ben 20 gun once avekten seat ibiza tdi aldim.
Aracta problem cikti. Ilgii alaka sıfır .sattikttan sonra yuzune bakmazlar.
Bende 50.700 tl ye almistim
Gop ayguv ve esenyurt dogus otoyu ara onlarda ii fiyat verebilir.
Hem uygun bayi hemde durust saticiyi tercihh etmen diegimle

Hayirli olsun kardes allah kaza bela vermesin gule gule kullan...
Ne tur problem yasadiniz hocam 1-2 gune kapora gondercem o yuzden saticinin onemi var acikcasi.

Araci 20 Kasımda avek ten sule hanimdan almistim.
Aracta ilk gun de hava akis problemi cikti.
Ufak bi ayar yaptilar. Ertesi gun tekrar ayni problemi cikartti
.motor ikazi yakti. Gittim avek e araci iade alicaksiniz vs. Dedim. Ama nerde bagirip cagirdigimla kaldim.baya yükledim ama araci yeniden yazılım yukleyip geri verdiler. Sukur suan problem yok ama hic durust bir bayii degil. Okadar kizginimki onlara hayatimda ilk defa seat aldim.bu firma beni markadan bile soguttu .. bence baska bir bayiye git kardesim.
Maslak dogusta olabilir. Basin ekspress te altur a da ugraya bilirsin.sana da şimdiden hayirli olsun...

arkadaşlar maslaktan doğus otodan alın derim,
çok iyi indirim sağlıyorlar yeni passat aldık bacanağa 9.000 tl indirim sağladılar

Araci 20 Kasımda avek ten sule hanimdan almistim.
Aracta ilk gun de hava akis problemi cikti.
Ufak bi ayar yaptilar. Ertesi gun tekrar ayni problemi cikartti
.motor ikazi yakti. Gittim avek e araci iade alicaksiniz vs. Dedim. Ama nerde bagirip cagirdigimla kaldim.baya yükledim ama araci yeniden yazılım yukleyip geri verdiler. Sukur suan problem yok ama hic durust bir bayii degil. Okadar kizginimki onlara hayatimda ilk defa seat aldim.bu firma beni markadan bile soguttu .. bence baska bir bayiye git kardesim.
Maslak dogusta olabilir. Basin ekspress te altur a da ugraya bilirsin.sana da şimdiden hayirli olsun...

Merhaba Hakan Bey;

Forum kuralları gereği rica etsem profil resmi ekler misiniz? Sizleri daha yakından tanımak isteriz.. Bulunduğunuz ildeki buluşmalara bekleriz.

Keyifli forumlar

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

İlla ist olmak zorunda değil. Yakın illeri de arayın. Muhakkak daha uyguna veren yeri bulursunuz. Herşey bir telefon kadar yakın. Aramaya bakar. Almışken led paketli alın.

Geri
Üst Alt