Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arakadaşlar kismetsizmiyim ?

Allah beterinden korusun, sana ve ailenden birisine birsey olmadiysa gelen sey mala gelsin hicbirsey Can kadar önemli değildir. Bende sasirdim böyle bir baslik görünce vardir bir uğursuzluk, bir süre bencede irdeleme araba islerini birak sulari durulsun soğusun yine bakarsin.

öncelikle geçmiş olsun babana bir şey olmaması sevindirici kaza ise adı üstünde kaza işte insan yaşadıkca çok şey görecektir. hepside bir tecrübedir.

sagolun arkadaslar, öyle bende cana gelecegıne mala gelsın dedım.. İşte ertesi günde kendı aracıma ait ruhsatın o kaza esnasındaki telaşede ortadan kaybolması ve ertesi gün enıtemın kaza raporunu almak için karakola gittiğimizde suanda tasınıyoruz 10 gün sonra gelin demesi bu başlığı açtırmama sebep oldu.. Neyse dün gittim taahhütname doldurdum 190 lira verip yeni ruhsat başvurusu yaptım.. Eniştemde bi şekilde raporunu aldı ve haftaya aracı cıkacak sanırım.. Babamında ayagı ıyı durumda (yürüyebiliyor).. Artık tek endişem kaybolon ruhsat yüzünden başıma bir bela gelmemesidir.. İlerde başımı yakacak bir belaya bulaşmaz umarım.. Halbuki içinde adres bilgilerim var ama türkiyede işte insanoğlu yokki.. kargoya verip postalasın.. İnsanlık harbi ölmüş.. Allah herkesi kazadan beladan korusun.. Tekrar sağolun..

O anda kismetsizlik kelimesi bile aklima gelmedi :) Artik ne oldugumu bile anlayamadim saliverdim basligi kusura bakmayin arkadaslar//.. Neyse an itibari ile yeni ruhsatima kavustum.. Umarim eskiside en kisa surede elime gecer yada yok olup gider...

bununla geçmiş olsun.. Çok üzücü bir olay herişte hayır vardır tekrar geçmiş olsun

Geri
Üst Alt