Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arakadaşlar kismetsizmiyim ?

Çok geçmiş olsun kardeşim... Standart bir laf ama cana geleceğine mala gelsin... Allahtan babana birşey olmamış... Şükürler olsun... Mal her zaman yerine konur...

Herseyde mutlaka bir hayir vardır. O yüzden sakın üzülme. Cok ama cok büyük gecmis olsun. Yasin daha genc. Allah uzun ömür versin; daha nice güzel araçlara bineceksin inşallah. Cana gelmesin yeterki.

Geçmiş olsun kardeşim... Ben de 3-4 ay önce Bursa'ya gitmek üzere yola çıktım amacım aracımı (2005 kia cerato) Yenikapı feribot iskelesine yakın bir yere park edip İspark'a para vermemekti. Neticede Aksaray'da bir dükkanın
-ARİNS JEANS- önüne park ettim daha evvel de bu dükkanın yanındaki yerin önüne park etmiştim hatta ertesi gün geldiğimde aracıma bir şey olmamıştı. Neyse bu dükkanın önüne park edip feribota yetiştim. Gece 12'de geri gelip aracıma baktığımda bu iş yeri sahiplerinin aracımı haşat ettiklerini gördüm. Çamurluk, kapılar, tavan ne varsa göçertmişlerdi. Polis,karakol,savcılık derken hiçbir nane olmadı tabi... Üstelik dükkanın önünde kamerası da vardı... Çok uzattım farkındayım ama neticede ortalık insan kılığında yaratıklarla dolu... Tabi size çarpan kişinin dikkatsizliğinin nedenini bilemiyorum...Ucuz atlatmışsınız... Sadaka belaları def eder...

çok geçmiş olsun ... Allah beterinden korusun

anlattıklarına bakılırsa var bir cenaplık :D
geçmiş olsun Allah beterinden korusun...

Rabbim beterinden korusun, onunla geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt