Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aradığım parçaların isimlerini bilmiyorum

Evet hava filtre kutusunda aradığım parça 26 nolu parça bulabilir miyim acaba bu parçayı?
öncelikle bitlisde ikametgah ediyorsunuz...100 yıl doğuş oto ankara yedek parça kısmından fatih bey e parça kodunu veriyorsunuz varmı yok mu elinde varsa yollar yoksa sipariş edilir istanbul depodan...parayı iban hesabıuna aktarıp açıklama kısmına parça kodu isim soyisim giriyorsunuz.adresi verdiğiniz zaman kargoyla gönderiyolar sağolsunlar..en iyi tarafları bu :)
26 nolu parça kodu 6Q0129689 durdurma tamponu 1 adet fiyatı 4 liracık :) + kargo hepsi 10 lira :D

a411e518223fc4d70f1fbbe11a0c93c4.jpg
2ceb9d304bd428b63236e52467416d95.jpg
cc282585a2e032fff3d090b5a05b4ff2.jpg
d7298dd1eec9c136ba77404deeda1f11.jpg

Kapakta aradığım parçanın resimleride bunlar o pimlerin girdiği yerlerde primleri tutan şeyler işte kauçuk mu plastik mi bilmiyorum ama
(19 nolu parça da yok bulunur mu dersiniz)
abicim bu kapak pert olmuş kapak altında ses yalıtımı için plastık küreler bulunmaktadır.hem ısıdan dolayı yamulmasını hem içeri daha fazla ses vermesini engeller bence kapağı değiştirsen daha faydalı tutmaz kanımca.gene yardımcı olurum bakıyom careni bulacam ama ne biliyim sallanır durur bu alsanda

abicim bu kapak pert olmuş kapak altında ses yalıtımı için plastık küreler bulunmaktadır.hem ısıdan dolayı yamulmasını hem içeri daha fazla ses vermesini engeller bence kapağı değiştirsen daha faydalı tutmaz kanımca.gene yardımcı olurum bakıyom careni bulacam ama ne biliyim sallanır durur bu alsanda
Yeni kapak fiyatı nedir acaba

pim yatakları gevşemiş+motor sıcaklığında genişlemiş. senin kapak modelin 12 nolu kapak parça ve pimde kaucuk gözükmüyor benım aracta da öle aynı.pimden deliklere giriyor yağ cubugu altındakı tampon tutmaktadır.

00f696386d8c0799970dfac9c99b327a.png

Yeni kapak fiyatı nedir acaba
400 lira :) çıkmacılara bakın derim biraz daha uygun alırsınız.ama bu kapak sadece plastik aksamla motoru korumaktadır.pim delik yatakları genişlemiş zangır zangır ses yapar.ses yalıtımı için küreler de yok.aracına aşıksan yaptırman gerekir :) hayırlısı olsun

Ne diyim şimdi diyecek birşey bulamadım mesajını okuyunca
hava filtesi tamponu oke not aldınız dimi ..bunu aldık kapağı nasıl hallederiz onu düşünüyorum.konyada cordobanın biri perte cıkmıştı cıkma olarak sağlamsa kapak uygun fiyata alabiliriz konuşmamız lazım...tavsiyemdir sakın olaki çıkmacılara bakarsanız ankara istanbul dakinlere mesela parayı önceden göndermeyin kapıda ödeme olarak kabul edin.parçayı görmeden de almayın haa orjınal sıfır olsun derseniz hava fitresi pimiyle birlikte doğuş otodan sipariş edebilirsiniz kargoyla gelir.güvenlidir parayıda yollyabilirsiniz sıkıntı yok doğuşta

hava filtesi tamponu oke not aldınız dimi ..bunu aldık kapağı nasıl hallederiz onu düşünüyorum.konyada cordobanın biri perte cıkmıştı cıkma olarak sağlamsa kapak uygun fiyata alabiliriz konuşmamız lazım...tavsiyemdir sakın olaki çıkmacılara bakarsanız ankara istanbul dakinlere mesela parayı önceden göndermeyin kapıda ödeme olarak kabul edin.parçayı görmeden de almayın haa orjınal sıfır olsun derseniz hava fitresi pimiyle birlikte doğuş otodan sipariş edebilirsiniz kargoyla gelir.güvenlidir parayıda yollyabilirsiniz sıkıntı yok doğuşta
motor kapağın ayrıca faydası kaput saçına zarar vermemesi

Geri
Üst Alt