Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aradığım jantı da çok şükür buldum..

doğru seçim bence 18 lik jant arabanın görüntüsünü çok değiştiriyor ayrı bir spor duruş katıyor
18 orjinal olduğu sürece aracı da yormuyor.
Aracım dsg, seat garanti konusunda orjinal olmayan ekipman konusunda epey sıkıntılı bir firma.

Maşallah güzel olmuş bende değiştirmek istiyorum 18 ile ama bulamadım

Maşallah güzel olmuş bende değiştirmek istiyorum 18 ile ama bulamadım
Bulmak zor..
Daha 1000 km kullanılmış jant lastik orjinal FR 18 jant ile takas ettim ben benimki de 1500 km kullanılmış 17 Orjinal FR jantı lastikti.

Selamlar.
Aracımı alırken koltuk paketi diye verdiler alkantra vs ile doluydu ama jantlar 5 kol 17 idi.
Bugün sağolsun bir Leon FR cı arkadaşımız ile henuz 1500 km yaptığım jant lastik ile aynı km deki orjinal FR 18 leri takasladık..
Mutluluğumu paylaşmak istedim :)

Ön lipten yaptırmak için numarayı verirseniz sevinirim. Arabanızın maşallahı var Allah nazar değdirmesin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Krom cam çıtaları orjinalmi nereden temin edebiliriz çok yakışmış

Krom cam çıtaları orjinalmi nereden temin edebiliriz çok yakışmış
FR için üretilmiş bir parça ama servisten almamıştım komple üst tarafı dönen de var ama ben alt kısımlara yaptırmıştım ön lipi yaptırdığım arkadaş getirmişti ismi ercan Aydın dan aldım derseniz telefonu yardımcı olur.
05326474017
[doublepost=1488190535,1488190437][/doublepost]
Ön lipten yaptırmak için numarayı verirseniz sevinirim. Arabanızın maşallahı var Allah nazar değdirmesin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ercan diye bir arkadaşımdan yaptırdım iyi esnaftır.
0532-647/4017 numarası.
[doublepost=1488190732][/doublepost]
Araç baya göz alıcı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle . Ön lipi nereden temin ettiğinizi öğrenme şansım var mıdır ?
Kusura bakmayın anca gördüm.
0532/647/40/17 Ercan ismi arkadaşın.

Geri
Üst Alt