Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aradığım jantı da çok şükür buldum..

AYDKRD

Kayıtlı Üye
Selamlar.
Aracımı alırken koltuk paketi diye verdiler alkantra vs ile doluydu ama jantlar 5 kol 17 idi.
Bugün sağolsun bir Leon FR cı arkadaşımız ile henuz 1500 km yaptığım jant lastik ile aynı km deki orjinal FR 18 leri takasladık..
Mutluluğumu paylaşmak istedim :)

Ekli dosyalar

• IMG_4327.JPG
    IMG_4327.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 169
  • IMG_4337.JPG
    IMG_4337.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 171
  • IMG_4330.JPG
    IMG_4330.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 173
Araç baya göz alıcı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle . Ön lipi nereden temin ettiğinizi öğrenme şansım var mıdır ?

Maşallah çok yakışıklı olmuş;)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Allah razı olsun bütün iyi dileklerini esirgemeyen herkesten.
Ön lipi bir arkadaşımdan temin ettim Riegger model. Sonra ön panjur nikelajı ile lipin alt kısmını piano black kaplattım aynalar vs ile.
Lipi internette de bulabilirsiniz ya da ben yaptırdığım kişinin numarasını da verebilirim.
[doublepost=1487865989,1487865910][/doublepost]Tabii bir de araç ön 4.5 arka 4 cm basık :)

Ekli dosyalar

• IMG_4316.JPG
    IMG_4316.JPG
    960.8 KB · Görüntüleme: 80
Selamlar.
Aracımı alırken koltuk paketi diye verdiler alkantra vs ile doluydu ama jantlar 5 kol 17 idi.
Bugün sağolsun bir Leon FR cı arkadaşımız ile henuz 1500 km yaptığım jant lastik ile aynı km deki orjinal FR 18 leri takasladık..
Mutluluğumu paylaşmak istedim :)

Maşallah çok güzel duruyor. Zaten bu jantlar stok jant olmasına rağmen çok başarılı. Güle güle kullanın :)

Geri
Üst Alt