Araçta LPG var diye yetkili SEAT servisi bakmadı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araçta LPG var diye yetkili SEAT servisi bakmadı

Konu, 'Cordoba' kısmında guner79 tarafından paylaşıldı.

1. guner79

guner79 Misafir

Merhaba arkadaşlar Dün Doğuş oto seat yetili serve gittim triger setini ve V kayışını sordum ama aracım LPG olduğu için işlem yapamayacklarını söylediler LPG tankını sök gel dedi aracınızda gaz varsa servis bakmıyormuş

2. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Saçmalamışlar. Muhakkak bir açıklamaları olmalı. Böyle birşey olabilirmi, ben lpg'mi serviste taktırdım. Nolacak. Orada taktırınca mesele yok dışarıda taktırıncamı sorun.

3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    aynen öyle yasin adamlar malesef bakmıyo işi iyice çirkefliğe döktüler bana da demişler di bende yoktu ama sordum olsa nolcak diye cevap aynı

4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    iyice cozutmuşlar kardeşim ögle saçma sey olurmu bunları bi sikayet etmek lazım bakalım ne yapacaklar

5. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    arkadaslar bakmama sebeplerı kapalı ortam a lpg lı arac sokulmaması !! ıstanbuldasın Merkez oto da bu ıslemlerı cok daha uygun fıyata yaptırabılırsın

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  6. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Ntv'de çalıştığım için aracımı devamlı doğuş maslak ta servise bırakıyorum dolayısı ile seat servisindeki serkan beyle kanka olduk.
    Lpg olayınıda bana aynen açıkladığı gibi aktarıyorum :

burası Porsche , Lamborghini , Bentley , Audi gibi milyarlık araçlarla dolu bi yer bizim bina yapımız buna müsait değil lpg'li araçlara göre farklı bi dizayn gerekiyor bizde bu yok o lpg lerden biri patlasa biz bu adamların parasını ödeyemeyiz demişti.

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    benim leon lpg li attarlar konya da sıkıntısız yaptırabiliyorum bakımlarını, trigeri de 3 ay önce değiştim...

8. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Burak, belki söylediği doğrudur ve haklıdırlar ama arabayı satarken vs. sıkıntı yok, ama işin içine lpg girince, müsait değiliz. Öyle birşey olmaz abicim. Bu adam müşterin her türlü imkanı sağlamak zorundasın. Gerekiyorsa yer yaptıracaksın.

yukcell88 ve leo54 bunu beğendi.
  9. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    bizim ordaki seat'ta böyle olaylar yok abi bu istanbul karışık ya bende sevmiyorum burayı gözünü seveyim adapazarının :)

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

4.805
    3.977
    113
    istanbulun Bahaneleri.. gerçi Trabzonda da aynıydı ama LPG liysen ikinci sınıf muamelesi görüyosun AVM lerde bile,:mad:
    sonrada nerde senin LPG tankı söylermiyim ben sana puhaha:cool:

Sayfayı Paylaş