Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

araçta kötü koku

Konu, 'Cordoba' kısmında JOKER66 tarafından paylaşıldı.

1. JOKER66

JOKER66 SCW Üyesi

34
    18
    8
    slm forum aracım 2004 model seat cordoba 1,4 stella bunun arka koltukta emniyet kemeri tokasının takıldığı kısım boşluğunda koltuk ları temizlerken yağsı bir çamurlaşmış kirli bir yüzey var içinde temizleye bildiğim kadarını tem
    izledim ancak içeriye doğru devam ediyor burası nerede son buluyor bu kısmı nasıl temizleyebilirim çünkü aracı alalı 4 ay oldu o kısımdan kötü kesik bir koku gelmeye başladı bu kısmın aracın iç kısmı neresi burayı sıcak sabunlu suyla yıkayacağım fakat aracın neresine bağlı bilemedim resimleri ekledim yardımınızı bekliyorum teşkler

Ekli Dosyalar:

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.802
    5.628
    113
    Bağlantı kısmı sanırım abi vidayi sokerek yada gevseterek kontrol ettiniz mi belki alt kısımda gres özelliğini kaybetmiş olabilir

3. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

800
    499
    63
    oraya dök parfümü :) dikkat et sıkma, dök:)

4. JOKER66

JOKER66 SCW Üyesi

34
    18
    8
    ustalar sanırım ben tam derdimi anlatamadım emniyet kemerinin bağlandığı tokanın kenarındaki boşlukta kirler oluşmuş sağ ve sol iç kısımlara doğru ilerliyor bu kısmın uçları nereye açılıyor aracın kaporta sacı vidayla sökülecek yeri yok benim amacım eğer bu kısımların açıldığı yerde elektronik aksama gelmiyorsa sıcak sabunlu tazyikli suyla yıkamak sakıncası olurmu ??

5. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    Kardeşim hiç bişey olmaz sadece yakıt deposunu koru sıkıntı cıkmazzz

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    aradaki buşluktan bahsediyorsun sanırım oraya hiçbir şekilde ulaşamazsınız araç kokuları sıkın

Sayfayı Paylaş