Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araçlarınıza Özel İmza Yapılır.

Konu, 'Fotoğraf' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Başlıktada belirttiğim gibi programlarla fln uğraşmak istemeyen varsa bana arabanızın fotoğrafını atın Özel Mesajdan yada buradan istediğiniz fotoğrafları atın yapabildiğim imzaları şöyle örnek yapmak istiyorum daha fazlası var ama bunlar birkaç örnek kendi aracımdan.

page.jpg page.jpg (bu biraz müstehcen oldu ama oradaki logonun bence anlamı kızların hasta kalmasıdır size kalan anlamı sizde kalsın)

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  2. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Leeeeeen otur ders çalışşşş:)

schumi, KAPTAN ve Çöllü bunu beğendi.
  3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    puhahapuhahapuhaha

4. M.Can

M.Can SCW Üyesi

102
    38
    28
    Daha arabanın doğru düzgün fotğrafı yok elimde :) en kısa zamanda temizletip çekmem lazımda hep erteliyorum :D

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Yağmurlu hava vs kötü hava derken araba leş gibi kalıyor aynı durumdayız. Gerçi babam yazında fazla yıkatmıyor ama yazın kendim temizlemeyi düşünüyorum bir makina alırım orda gelenin geçenin arabayı temizler 10 kağıdı cebe indiririm 3 ay tatilde yapsam ne para kaldırırım valla.

6. M.Can

M.Can SCW Üyesi

102
    38
    28
    aynen bende kendim yıkamayı seviyorum iş yerinde yıkıyorum ama oda öğle arası ne zaman kalırsa :D

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    hasan niye napıyon sen be ya?

8. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    hasannn gel birlikte ders çalışalım ;) bölümüm bilgisayar sistemleri o bakımdan :eek: resimlerle oynarız, program flan yazarız..

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Çöllü hocan kızacak bak yine,ders çalışmıyosun bu işlerle uğraşıyosun.. :D

10. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Ben derslerime çalışıp ödevleri yapıp scw de takılıyorum hep burada olmazkı yoksa dersler batar. :D

Sayfayı Paylaş