Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracınızın değerini öğrenin

yok ben alıcı değilim arabanı gebertmekte istemem . ama daha yeni satıldı çevremde kız gibiydi 30a gitti . sen sahibinden deki fiyatlara aldanma.
Valla benim fiyatım 31.500 arabama kefilim istenilen ustaya veya servise gösterebiliriz değişeni kırığı çıkığı boyanan yeri hatta çiziği bile yok.60 bin bakımı yapıldı.İstediğimiz fiyat pazarlıksız 31.500 TL

28-29ada var nerdeyse hepsinin bir tarafları değişmiş ön kaput arka tampon 3 parça lokal boya vb.aklıma gelmeyen değişenlere istiyorlar 27-28 bizimkinde çizik bile yok 30 bin liraya zor biraz :)

---------- Post added at 00:00 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Sat gitsin 0 kmsini alırsın yine 51e :D

---------- Post added at 00:01 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Satılık değil bakılık :D

En az 2011'e kadar birlikteyiz Jetta'yla :)

51 e zor 0 ı :D 23.000 km kullanıp kar etmek olur :D:D:D yaktıgı mazotuda ggec 1.5 mılyar ekstra yaptıgım masraf bıle cıkıor :D

bu 2. el piyasası cok nankördür. adam 3 lira verir beğenmezsin daha o parayı veren cıkmaz. yani kısaca kısmetin neyse onu alır, satarsın.

fiyat aralıkları biraz daha dar olabilseydi daha iyi olurmuş..
Dou'm teşekkürler kardeşim..

bu arada herkes kendi aracını bi de 1K km'de falan göstersin fiyatlar biraz saçmalıyo.. :D :D

Valla Laguna'dan indikten sonra BMW 7.35 veya ML55 AMG uçak gibi gelir :)

herkese ole gelırkı :D mıllettın neden bıktıgı bellı ama o araclardan sırf yakıt ne teklıfler gelıyor s2000 de var sti da var ıcım gıdıyor babam karsı cıkmıcak olsa bazen seytana uyım kabul edım dıyorumkı 7 serısı baya mantıklı gelıyor suanda:D

vicdansız bunlar ya..8000 tl dedi arabama..yakarım satmam bunlara be..

Geri
Üst Alt