Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracınızı değiştirmeye karar verseniz ne alırdınız ?

alıcak gücüm olsa hemen mercedes cls,2nci si ise audi a5 ama kesinlikle tek kapı..bu arada hiç biri hiçbişekilde dizel olmazdı,ztn bunlara binecek gücüm olsa dizele neden yöneliyim ki:eek:

slm

bende seat leon var memnunum italyan tavsiye etmem seat leon yada exeo oludu

benimde çok hoşuma gidiyo kasası inan ama ne bilim peugeot olunca içim gıcıklanıyo...

ben baya inceledim..dıştan bakınca mükemmel ama konsola bakınca hayal kırıklığı yaşadım biraz..bagajı inanılmaz derecede büyük fakat arka koltuklara bebek oturamaz..ama yine de çok hoşuma gidiyor..fiyatları biraz daha düşse 2. el de tercih edilebilir

ben baya inceledim..dıştan bakınca mükemmel ama konsola bakınca hayal kırıklığı yaşadım biraz..bagajı inanılmaz derecede büyük fakat arka koltuklara bebek oturamaz..ama yine de çok hoşuma gidiyor..fiyatları biraz daha düşse 2. el de tercih edilebilir
bu arada hiç bilgim yok,ne kadarki fiyatları? heralde 70 80i var?

şimdi baktımda bi modeli 80 biriside 82.500.yok ağa yok,o kdr parayı pejoya versem oturur ağlarım valla;)

crossower tarzı cazip görünüyor gözüme. C70ler de gayet makul fiyatlara gelmiş düşük modelleri, ardından iç geçirdiğim arabalar ulaşılır olmuş haberimiz yok :D:D:D

kesınlıkle yıne leon ama bu sefer fr dizel baska arabaya bınmem :D

Geri
Üst Alt