Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracınızdaki ezik göçük vs düzeltilmesi

bugün sağ ön teker üstü çamurluktaki göçük için uğradım mtc otoya, çok iyi iş çıkardılar eğer servise gitseydim şuan araç bir parça boyalı olacaktı beni bu durumdan kurtardıkları için mtc oto ve bizi buradan haberdar eden Zafer abiye teşekkür ediyorum.

kesinlikle tavsiye ederim:)

Yaptıran arkadaşlar, bu işlemin ortalama maliyeti nedir, bir fikir verebilir misiniz?

Bende yakın zamanda uğrayabilirim dün aracıma birisi çarpmış ön sağdan ama sadece çizikler ve göçük var boyada sıkıntı yok.Çarpana zaten gerekli duayı ettim ama ne desek boş artık.

xx

BEnimki arka sağ koruma halatında olmustu göcük 4-6 cm arasında idi Auto-king kasko üzerinden boyasız vakumlama ile kurtardı.Boyada parçalanma atma vs olmaması cok büyük olmaması gerek ve gercekten sıkı bir işçilik istiyor aman dikkat diyorum

bugün sağ ön teker üstü çamurluktaki göçük için uğradım mtc otoya, çok iyi iş çıkardılar eğer servise gitseydim şuan araç bir parça boyalı olacaktı beni bu durumdan kurtardıkları için mtc oto ve bizi buradan haberdar eden Zafer abiye teşekkür ediyorum.

kesinlikle tavsiye ederim:)

Hakan Usta'nın elinden kaçmaz :) Hayırlı olsun

zafer abim kaskonun mini onarımıyla bu işlemleri yaptırabiliyor muyuz

Geri
Üst Alt